Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Усеукраїнська науково-практична конференція «Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи»
23-25 жовтня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі - X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

Сьогодні, 4 жовтня 2018 року, у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Сєвєродонецьк гостинно зустрічав педагогів міст та районів регіону. Зі щирими словами привітання до освітян Луганщини звернулась заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, яка у своїй промові звернула увагу присутніх на те, що саме зараз, як ніколи до того, держава опікується питаннями оновлення та розвитку освітньої сфери України, покращує умови роботи педагогів задля зростання якості професійної діяльності. «Без учителя не буває президентів, без учителя не буває бізнесменів, без учителя не буває особистості…» – підсумувала пані Ольга.

Зі святом усіх колег привітав директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк. Він поділився своїми переконаннями в тому, що саме педагоги-луганці є найпотужнішим рушієм усіх освітніх перетворень у розрізі реалізації Концепції «Нова українська школа», та побажав усім щастя й натхнення. Найкращі працівники освіти Луганської області отримали заслужені відзнаки від Міністерства освіти і науки України, Луганської ОДА, Департаменту освіти і науки ЛОДА. За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення в навчанні та вихованні учнівської молоді Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти отримав три нагороди: від Міністерства освіти і науки України Почесну грамоту вручили заступнику директора з науково-педагогічної роботи ЛОІППО Сергію Жерліцину.

Листом подяки МОН України за підписом Лілії Гриневич була відзначена професійна діяльність заступника директора з наукової роботи ЛОІППО, кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Касьянової, Лист подяки від Луганської ОДА – Луганської обласної військово-цивільної адміністрації отримала методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Ольга Савенкова.

Надзвичайно зворушливою танцювально-музичною постановкою висловили свою вдячність усім учителям України мистецькі таланти Луганщини.