Положення про вчену раду Луганського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти

Ознайомитись...

Наказ Луганського ОІППО від 10.10.2018 № 48 «Про затвердження положення та складу вченої ради Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти».

Ознайомитись...

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 14.05.2019

Порядок денний

 1. Про розгляд атестаційної справи на подання вченого звання професора Журби Миколи Анатолійовича по кафедрі управління освітою.

 2. Різне.


Засідання вченої ради ЛОІППО

від 23.04.2019

Порядок денний

 1. Про співпрацю інституту з громадськими організаціями щодо забезпечення освітніх потреб у регіоні.

 2. Про підготовку вчителів природничо-математичного циклу до реалізації наскрізних змістових ліній оновлених навчальних програм закладів загальної середньої освіти.

 3. Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад методиста обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.

 4. Про виконання попередніх ухвалень ученої ради «Про результати проведення регіональних моніторингових досліджень якості освіти»

 5. Про підготовку святкування 80-річчя діяльності Луганського ОІППО

 6. Про внесення змін щодо складу вченої ради Луганського ОІППО

 7. Різне


Засідання вченої ради ЛОІППО

від 19.02.2019

Порядок денний

 1. Про виконання плану роботи кафедр інституту за 2018 рік та основні напрями роботи на 2019 рік.

 2. Про результати спільного дослідження кафедри педагогіки та психології з Інститутом проблем виховання НАПН України (лабораторія дошкільної освіти і виховання) за темою «Формування соціально-комунікативних умінь старших дошкільників через театралізовану діяльність дошкільного навчального закладу» на базі експериментальних майданчиків в закладах дошкільної освіти Луганської області.

 3. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи КУ «Краснореченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області» за темою «Модернізація управлінської діяльності в інноваційному просторі освітнього округу».

 4. Про взаємодію інституту та комунальної установи «Лисичанський методичний центр» Лисичанської міської ради щодо створення умов для безперервного професійного розвитку керівних та педагогічних кадрів.

 5. Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.

 6. Про внесення змін до складу вченої ради Луганського ОІППО

 7. Про виконання попередніх ухвалень ученої ради «Про використання ІКТ для розвитку професійної компетентності в системі післядипломної педагогічної освіти регіону» (Протокол № 5 від 24.11.2017 р.)

 8. Різне.


Засідання вченої ради ЛОІППО

від 26.12.2018

Порядок денний

 1. Про організацію психологічного супроводу учасників освітнього процесу кафедрою педагогіки та психології.

 2. Про спільну діяльність Луганського ОІППО та відділів освіти об’єднаних територіальних громад щодо професійного розвитку педпрацівників в умовах реформування освіти.

 3. Про спільну діяльність Луганського ОІППО та КУ «Попаснянський районний методичний кабінет» щодо створення умов для безперервного професійного розвитку педагогічних кадрів.

 4. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи:

 • КДНЗ «Ластівка» Міловської селищної ради Луганської області за темою «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі як умова повноцінного фізичного розвитку дитини»;

 • Кремінської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Кремінської районної ради Луганської області за темою «Розвиток здоров’язбережувальної компетентності учасників навчально-виховного процесу засобами здоров’язбережувальних, оздоровчих технологій та технологій навчання здоров’я»;

 • Красноріченської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області за темою «Модернізація управлінської діяльності в інноваційному просторі освітнього округу».

 1. Аналітичний звіт директора про діяльність інституту у 2018 році. Про затвердження плану роботи інституту на 2019 рік.

 2. Про виконання попередніх ухвалень ученої ради «Про реалізацію державних та регіональних освітніх програм».

 3. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 29.11.2018

Порядок денний

 1. Про підготовку вчителів соціально-гуманітарних дисциплін до реалізації Концепції «Нової української школи».

 2. Про підготовку вчителів до інтеграції предметів природничого циклу в умовах реформування загальної середньої освіти.

 3. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи:

       • Кремінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Кремінської районної ради              за темою «Психолого-педагогічні умови розвитку психологічної культури школярів у            навчально-виховному процесі ЗНЗ»;

       • Тошківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад            – Дошкільний навчальний заклад» Попаснянської міської ради Луганської області за            темою «Виховання основ етичної культури школярів у навчально-виховному                      процесі». 

       4. Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

       5. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 10.10.2018

Порядок денний

 1. Про хід реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2018 році в закладах освіти Луганської області.
 2. Про спільну діяльність Луганського ОІППО та Новоайдарського районного методичного кабінету щодо професійного розвитку педпрацівників.
 3. Звіт співробітників інституту про хід виконання дисертаційних робіт.

 4. Про затвердження «Положення про вчену раду Луганського ОІППО», «Положення про науково-методичну раду Луганського ОІППО».

 5. Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.

 6. Про затвердження голови вченої ради Луганського ОІППО.

 7. Різне. 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 28.08.2018

Порядок денний

 1. Про створення структурного підрозділу «Обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти»

 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 22.06.2018

Порядок денний

 1. Про взаємодію Луганського ОІППО та районного методичного кабінету відділу освіти Марківської районної державної адміністрації щодо створення умов для безперервного професійного розвитку педагогічних кадрів.
 1. Про затвердження освітніх програм курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників області.
 2. Про затвердження контингенту слухачів КПК, планів-графіків підвищення кваліфікації педпрацівників за денною, заочною, дистанційною формами навчання.

 3. Про підготовку вчителів початкової школи до роботи за новим Державним стандартом початкової освіти.

 4. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І−ІІІ ступенів № 8» за темою «Використання сервісів Web 2.0 в освітній діяльності школи».

 5. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 2 Рубіжанської міської ради за темою «Формування міжкультурно орієнтованої особистості в педагогічній системі Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 2».

 6. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради за темою «Сучасні умови розвитку здоров’язбережувального середовища в навчально-виховному просторі школи».

 7. Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників – завідувачів кафедр Луганського ОІППО.

 8. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 26.04.2018

Порядок денний

 1. Про впровадження медіаосвіти в закладах освіти Луганської області.
 1. Про роботу кафедр щодо реалізації міжнародних освітніх проектів та використання матеріалів у навчальній та науково-методичній діяльності.
 2. Система професійного розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в Луганському ОІППО.

 3. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи КЗ «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик» Рубіжанської міської ради Луганської області за темою «Навчально-реабілітаційний центр як педагогічна система соціалізації дітей з особливими освітніми потребами».

 4. Про виконання попередніх ухвалень ученої ради «Про стан вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду кафедрами інституту» (рішення вченої ради, протокол № 7 від 24.11.2015 р.).

 5. Про інформацію та документи, які інститут зобов’язаний оприлюднити на офіційному сайті відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту».

 6. Різне. 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 28.02.2018

Порядок денний

 1. Про звіт щодо перебігу та отриманих результатів дослідно-експериментальної роботи:
 • Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради за темою «Формування громадянських якостей особистості колегіанта як громадянина України й глобалізованого світу в системі міжнародної діяльності НВК»;
 • Нижньодуванської ЗОШ І–ІІІ ступенів Сватівської районної ради за темою «Створення освітнього середовища для виявлення та розвитку індивідуальних здібностей особистості в системі виховної роботи в урочній і позаурочній діяльності міжшкільного освітнього округу».
 1. Про виконання інститутом завдань І етапу всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна».
 2. Про виконання попередніх ухвалень ученої ради «Про результати роботи творчих  груп, творчих  майстерень педпрацівників області як форми професійного розвитку» (рішення вченої ради, протокол № 4 від 21.09.2016 р.).

 3. Різне.

  4.1. Про відзначення переможців Дев’ятого всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти у 2017 р.

  4.2. Про відзначення наукових та педагогічних працівників Луганської області з нагоди святкування 20-річчя Інституту проблем виховання НАПН України.

   

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 21.12.2017

Порядок денний

 1. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–ІІІ ступенів» за темою «Технології та методики реабілітації хворої дитини в умовах санаторної школи-інтернату».
 2. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи Лисичанської багатопрофільної гімназії Лисичанської міської ради Луганської області за темою «Управлінські та педагогічні технології забезпечення особистісного успіху в освітньому просторі Лисичанської багатопрофільної гімназії як «Школи успіху».
 3. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Луганської області за темою  «Виховання податкової правосвідомості гімназистів засобами створення в навчальному закладі системи неперервної економічної освіти».
 4. Про роботу обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.
 5. Про результати проведення регіональних моніторингових досліджень якості освіти.
 6. Різне.

 Засідання вченої ради ЛОІППО

від 24.11.2017

Порядок денний

 1. Про використання ІКТ для розвитку професійної компетентності в системі післядипломної педагогічної освіти регіону.
 2. Про підготовку педагогів до роботи в інклюзивному освітньому середовищі навчального закладу.
 3. Звіт старшого викладача кафедри управління освітою Луганського ОІППО Г. І. Савонової про хід виконання дисертаційної роботи.
 4. Різне. 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 24.11.2017

Порядок денний

 1. Про використання ІКТ для розвитку професійної компетентності в системі післядипломної педагогічної освіти регіону.
 2. Про підготовку педагогів до роботи в інклюзивному освітньому середовищі навчального закладу.
 3. Звіт старшого викладача кафедри управління освітою Луганського ОІППО Г. І. Савонової про хід виконання дисертаційної роботи.
 4. Різне. 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 27.09.2017

Порядок денний

 1. Про реалізацію державних та регіональних освітніх програм.
 2. Про спільну діяльність Луганського ОІППО та комунальної установи «Сватівський районний методичний кабінет» щодо професійного розвитку педпрацівників.
 3. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» за темою «Науково-методичний супровід творчої діяльності учнів і вчителів у системі особистісно зорієнтованого навчання та виховання».
 4. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи Зориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області за темою «Формування якостей сучасного лідера в умовах сільської громадсько активної школи».
 5. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 22.06.2017

Порядок денний

 1. Про затвердження навчальних планів КПК педпрацівників області за денною, заочною, дистанційною формами навчання.
 2. Про затвердження контингенту слухачів КПК, планів-графіків підвищення кваліфікації педпрацівників за денною, заочною, дистанційною формами навчання.
 3. Про науково-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи закладів освіти Луганської області.
 4. Взаємодія Луганського ОІППО та комунального закладу «Методичний кабінет працівників освіти Станично-Луганського району» щодо створення умов для безперервного професійного розвитку педагогічних кадрів.
 5. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 19.04.2017

Порядок денний

 1. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» за темою «Соціально-психологічні засади формування медіакультури особистості».
 2. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» за темою «Управління цілісним педагогічним процесом у сучасній школі як «Школі успіху».
 3. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи Рубіжанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 Рубіжанської міської ради Луганської області за темою «Управління загальноосвітнім закладом на основі загальнозбережуальних технологій».
 4. Про науково-дослідну роботу кафедри управління освітою «Інноваційні підходи професійного розвитку керівних та педагогічних кадрів в умовах сучасної неперервної освіти».
 5. Взаємодія Луганського ОІППО та Міловського районного методичного кабінету щодо створення умов для безперервного професійного розвитку педагогічних кадрів.
 6. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 17.02.2017

Порядок денний

 1. Про звіт із перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи КДНЗ (ясел-садка) комбінованого типу № 12 «Малюк» Сєвєродонецької міської ради Луганської області за темою «Розвиток інформативної компетентності дітей дошкільного віку засобами інформаційно-комунікаційних технологій».
 2. Про звіт із перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 м. Сєвєродонецька Луганської області за темою «Виховання в учнів 1-11 класів моральних цінностей у навчальній та позаурочній діяльності».
 3. Про науково-дослідну роботу кафедри педагогіки та психології «Сучасні методологічні засади розвитку психолого-педагогічних компетентностей педагогів ДНЗ та ЗНЗ у системі післядипломної педагогічної освіти».
 4. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 20.12.2016

Порядок денний

 1. Аналітичний звіт ректора про діяльність інституту у 2016 р. Про затвердження плану роботи інституту на 2017 р.
 2. Про діяльність обласного Центру практичної психології та соціальної роботи у 2016 р.
 3. Звіт співробітників інституту про хід виконання дисертаційних досліджень
 4. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 29.11.2016

Порядок денний

 1. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи Попаснянської ЗНЗ І–ІІІ ступенів № 24 Попаснянської районної ради Луганської області.
 2. Про звіт з перебігу та отримані результати дослідно-експериментальної роботи Гірської багатопрофільної гімназії Попаснянської районної ради Луганської області.
 3. Про роботу кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання щодо підготовки до впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти у 2015–2016 навчальному році.
 4. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 21.09.2016

Порядок денний

 1. Про звіт з перебігу та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Педагогічна система формування здорового способу життя в учнів сільської школи» Валуйської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Станично-Луганського району Луганської області.
 2. Про звіт з перебігу та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Особистісний розвиток дитини» дошкільного навчального закладу №4 «Теремок» Старобільської районної ради Луганської області.
 3. Про звіт з перебігу та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Освіта для демократичного громадянства» Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради Луганської області.
 4. Про хід виконання заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в Луганській області.
 5. Про результати роботи творчих груп, творчих майстерень педпрацівників області як форми професійного розвитку.
 6. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 13.06.2016

Порядок денний

 1. Про затвердження навчальних планів КПК педагогічних працівників області за денною, заочною, дистанційною формами навчання.
 2. Про затвердження контингенту слухачів КПК, планів-графіків підвищення кваліфікації педпрацівників за денною, заочною, дистанційною формами навчання.
 3. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 25.04.2016

Порядок денний

 1. Система професійного розвитку керівних кадрів навчальних закладів області в Луганському ОІППО.
 2. Науково-методичний супровід упровадження ІКТ у навчально-виховний процес.
 3. Про спільну діяльність Луганського ОІППО та Біловодського районного методичного кабінету Луганської області.
 4. Звіт співробітників інституту про хід виконання дисертаційних робіт.
 5. Різне.

 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 25.02.2016

Порядок денний

 1. Про діяльність кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання щодо створення умов підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти.
 2. Про спільну діяльність Луганського ОІППО та міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради щодо професійного розвитку педпрацівників.
 3. Про звіт із перебігу та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Педагогічні умови впровадження в навчально-виховний процес сільської школи системної екологічної освіти і виховання учнів», яка проводилася педагогічним колективом Штормівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області.
 4. Про виконання попереднього ухвалення вченої ради «Науково-методичний супровід навчального предмета «Я у світі» та підготовка вчителів на КПК і в між курсовому періоді до його виконання в 3-х класах» (рішення вченої ради, протокол №5 від 17 червня 2015 р.).
 5. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 22.12.2015

Порядок денний

 1. Про науково-дослідну роботу кафедр інституту. 
 2. Результати міжнародних, всеукраїнських та регіональних моніторингових досліджень у 2015 році. 
 3. Звіт про перебіг та отримані результати дослідно-експериментальної роботи навчального закладу регіонального рівня за темою «Школа сприяння здоров’ю» як освітній простір формування психологічної компетентності учасників навчально-виховного процесу», яка проводилася педагогічним колективом комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа I–III ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області». 
 4. Аналітичний звіт ректора про діяльність інституту в 2015 році. Про затвердження плану роботи інституту на 2016 рік. 
 5. Різне. 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 24.11.2015

Порядок денний

 1. Про підготовку педагогів до організації виховного процесу в навчальних закладах із урахуванням оновленого змісту та сучасних технологій.
 2. Про стан вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду кафедрами інституту.
 3. Звіт КЗ «Кремінський районний методичного кабінету» про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
 4. Про звіт із перебігу та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток професійної компетентності педагога як умова підвищення якості знань», яка проводилася педагогічним колективом навчально-виховного комплексу Новоайдарської школи-гімназії.
 5. Звіт співробітників інституту про хід виконання дисертаційних робіт.
 6. Про виконання попереднього ухвалення вченої ради «Про психолого-педагогічний супровід учасників навчально-виховного процесу закладів освіти в умовах надзвичайних ситуацій» (рішення вченої ради, протокол №4 від 21 квітня 2015 року).
 7. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 08.10.2015

Порядок денний

 1. Про затвердження складу вченої ради Луганського ОІППО.
 2. Про роботу кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання щодо підготовки до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.
 3. Про діяльність кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання щодо професійного розвитку вчителів гуманітарних предметів.
 4. Звіт Старобільського районного методичного кабінету про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
 5. Про звіт із перебігу та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Педагогічні умови впровадження в навчально-виховний процес енергозбережувальних технологій» на базі Рубіжанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 Рубіжанської міської ради Луганської області на 2010–2015 роки».
 6. Різне.

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 18.06.2015

Порядок денний

 1. Про діяльність Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в 2014–2015 навчальному році та завдання колективу інституту.
 2. Про затвердження навчальних планів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників області за денною, заочною та дистанційною формами.
 3. Науково-методичний супровід навчального предмета «Я у світі» та підготовка вчителів на КПК і в міжкурсовому періоді до його викладання в 3-х класах.
 4. Про роботу кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання щодо організації роботи літніх мовних таборів у навчальних закладах Луганської області.
 5. Звіт співробітників інституту про хід виконання дисертаційних робіт.
 6. Різне. 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 21.04.2015

Порядок денний

 1. Про внесення змін до складу Вченої ради ЛОІППО.
 2. Про затвердження контингенту слухачів курсів підвищення кваліфікації Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2015-2016 навчальний рік (м. Сєвєродонецьк).
 3. Підготовка вчителів до проведення ЗНО за вимогами 2015 року.
 4. Психолого-педагогічний супровід учасників навчально-виховного процесу закладів освіти в умовах надзвичайних ситуацій.
 5. Звіт КЗ «Сєвєродонецький методичний центр» про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
 6. Різне.

 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 19.02.2015

Порядок денний

 1. Про науково-дослідну роботу інституту «Освітньо-інформаційний простір інституту післядипломної освіти як науково-методичне середовище професійного розвитку педагогів».
 2. Реалізація положень міжнародних та регіональних освітніх програм кафедрами інституту.
 3. Різне.

 Засідання вченої ради ЛОІППО

від 04.11.2014

Порядок денний

 1. Про затвердження контингенту слухачів курсів підвищення кваліфікації Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2014-2015 навчальний рік (м. Сєвєродонецьк).
 2. Про затвердження навчальних планів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників області за денною та заочною формами.
 3. Звіт в.о ректора про діяльність інституту післядипломної педагогічної освіти за 2014 рік.
 4. Про затвердження плану роботи інституту на 2015 рік.
 5. Різне.

 

Засідання вченої ради ЛОІППО

від 22.10.2014

Порядок денний

 1. Про реорганізацію кафедр інституту Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 2. Про затвердження матеріалів щодо планування навчального навантаження професорсько-викладацького складу на 2014-2015 навчальний рік (м. Сєвєродонецьк).
 3. Про затвердження складу вченої ради Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 4. Різне.

Положення про науково-методичну раду Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Ознайомитись...

Наказ Луганського ОІППО від 10.10.2018 № 49 «Про введення в дію Положення про науково-методичну раду Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти». Ознайомитись...

Дочірні категорії