Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» зібрала освітян України 14–16 березня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатором проведення виставки є Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Шановні колеги!

14-16 березня 2019 року відбудуться головні події освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Під час роботи виставки будуть проведені конкурси з таких тематичних номінацій:

 1. Створення та впровадження системи моніторингу якості освіти та освітньої діяльності в закладах вищої освіти.
 2. Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі.
 3. Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні.
 4. Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти.
 5. STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття.
 6. Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів.
 7. Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів.
 8. Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості.

Реєстраційна форма для участі освітніх закладів Луганської області в Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019»

Тема експозиції «Освіта Луганщини» – «Нова українська школа – простір професійної діяльності педагога». Концепція експозиції розкривається за такими напрямами:

 1. Професійний розвиток учителя Нової української школи.
 2. Забезпечуємо інклюзивне освітнє середовище.
 3. Міжнародні проекти – набуття нового досвіду.
 4. Упровадження освітнього інноваційного досвіду.
 5. Інтернет-технології в освітньому процесі.
 6. Методичне середовище професійного зростання педагога.

14-16 березня 2019 року відбудуться головні події освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/9-724 від 27.11.2018, лист НАПН України № 2-7/234 від 02.11.2018).

Інформаційний лист по конкурсам виставки

23-25 жовтня 2018 р. відбудуться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.