Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2017 рік за підсумками дослідно-експериментальної роботи 06 грудня на базі КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня - гімназія» Сватівської районної ради Луганської області відбувся обласний науково-практичний семінар для експериментальних закладів загальної середньої освіти Луганської області «Науково-методичний супровід творчої діяльності учнів та вчителів у системі особистісно орієнтованого навчання та виховання».

Науково-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня - гімназія» здійснювала кафедра педагогіки та психології ЛОІППО (завідувач кафедриОксана Пагава, кандидат психологічних наук).

У семінарі-звіті взяли участь делегації науково-педагогічних працівників Луганського ОІППО, у складі Оксани Пагави, завідувача кафедри педагогіки та психології, кандидата психологічних наук, Валентини Мартинової та Світлани Лазарєвої, методистів кафедри управління освітою; керівники та заступники керівників експериментальних закладів загальної середньої освіти мм. Сєвєродонецька, Рубіжного, Старобільська, Кремінної та Старобільського району Луганської області.

Зі словами привітання до учасників семінару звернулись завідувач КУ «Сватівський районний методичний кабінет» Олександра Гайдидей та методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Валентина Мартинова.

Теоретична частина семінару була присвячена виступам адміністрації закладу: «Науково-методичний супровід творчої діяльності учнів та вчителів у системі орієнтованого навчання та виховання» Світлани Євтушенко, директора НВК; «Науково-методичний супровід вчителів у системі особистісно орієнованого навчання. Формування дослідницької компетентності учнів» Інни Канівець, заступника директора з навчально-виховної роботи; «Вплив національно-патріотичного виховання на формування особистості в сучасній українській школі» Анни Пархоменко, заступника директора з виховної роботи; «Психологічний супровід учнів та вчителів у системі особистісно орієнтованого навчання та виховання» Ольги Середи, практичного психолога.

У практичному блоці учасникам семінару були репрезентовані кейс-фрагменти бінарного уроку «Кредит – життя в борг чи спосіб задоволення життєвих потреб» («Фінансова грамотність» та математика) Світлани Євтушенко, директора НВК, учителя математики, та Оксани Руденко, керівника ПАТ КБ «Приватбанк» Сватівської філії; інтерактивної гри «Я люблю Україну» Надії Щелкунової, учителя початкових класів; бінарного уроку «Голодомор 1932-1933 років в Україні – геноцид українського народу. Світлана Талан – художній літописець історії України. Роман «Розколоте небо» (українська література та історія України) Інни Канівець, заступника директора з навчально-виховної роботи, учителя історії, та Наталії Стешенко, учителя української мови та літератури; театралізованого уроку з англійської мови Дмитра Розумного, учителя англійської мови.

У рефлексивному колі учасники семінару поділилися своїми враженнями від роботи експериментального закладу.