2018 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Модернізація управлінської діяльності в інноваційному просторі освітнього округу» на базі Красноріченської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області, презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі як умова повноцінного фізичного розвитку дитини» на базі комунального дошкільного навчального закладу  «Ластівка» Міловської селищної ради Луганської області (2014–2018), презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток здоров'язбережувальної компетентності учасників навчально-виховного процесузасобами здоров'язберігаючих, оздоровчих технологій та технолгій навчання здоров'ю» на базі Кремінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Кремінської районної ради Луганської області, презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Психолого-педагогічні умови розвитку психологічної культури школярів у навчально-виховному процесі ЗНЗ» на базі Кремінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Кремінської районної ради Луганської області, презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Виховання основ етичної культури школярів у навчально-виховному процесі» на базі Тошківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – Дошкільний навчальний заклад» Попаснянської міської ради Луганської області, презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Використання сервісів Web 2.0 в освітній діяльності школи» на базі комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області», презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Сучасні умови розвитку здоров’язбережувального середовища в навчально-виховному просторі школи» на базі Рубіжанської спеціалізованої спеціалізованої школі І–ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської області, презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування міжкультурно орієнтованої особистості в педагогічній системі Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №2» на базі Рубіжанської спеціалізованої спеціалізованої школі І–ІІІ ступенів №2 Рубіжанської міської ради Луганської області, презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Навчально-реабілітаційний центр як педагогічна система соціалізації дітей з особливими потребами» на базі комунального закладу «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик»  Луганської області, презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Створення освітнього середовища для виявлення та розвитку індивідуальних здібностей особистості в системі виховної роботи в урочній та позаурочній діяльності міжшкільного освітнього округу» на базі Нижньодуванської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Сватівської районної ради Луганської області, додатки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування громадянських якостей особливості колегіанта як громадянина глобалізованого світу в системі міжнародної діяльності НВК» на базі «Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради та презентація до звіту.

2017 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Технології та методики реабілітації хворої дитини в умовах санаторної школи-інтернату» на базі КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат ІІІІ ступенів» Луганської області та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Виховання податкової правосвідомості гімназистів через створену в навчальному закладі систему неперервної економічної освіти» на базі  Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Луганської області та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Управлінські та педагогічні технології забезпечення особистісного успіху в освітньому просторі Лисичанської багатопрофільної гімназії як «Школи успіху» на базі  Лисичанської багатопрофільної гімназії, додатки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Науково-методичний супровід творчої діяльності учнів та вчителів у системі особистісно орієнтованого навчання та виховання» на базі КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» Сватівської районної ради Луганської області, додатки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Формування якостей сучасного лідера в умовах сільської громадсько активної школи» на базі Зориківської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області за 2012–2017 рр. та презентація до звіту.

2016 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток інформатичної компетентності дітей дошкільного віку засобами інформаційно-комунікативних технологій» на базі дошкільного навчального закладу №12 «Малюк» Сєвєродонецької міської ради Луганської області за 2013–2016 рр. та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Виховання в учнів 1-11 класів моральних цінностей в навчальній та позаурочній діяльності» на базі середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 16 Сєвєродонецької міської ради Луганської області на 2012–2016 роки та презентація до звіту. 

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Управління цілісним педагогічним процесом у сучасній школі - «Школі успіху» на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів - ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області на 2013–2016 роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Соціально-психологічні засади формування медіакультури особистості» на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів - ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області на 2011–2016 роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування естетичної культури учнів в умовах багатопрофільної гімназії» на базі Гірської багатопрофільної гімназії Попаснянської районної ради Луганської області на 2013–2016 роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» на базі Попаснянської загальноосвітної школи І–ІІІ ступенів №24 Попаснянської районної ради Луганської області на 2011–2016  роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Особистісний розвиток дитини» на базі дошкільного навчального закладу №4 "Теремок" Старобільської районної ради Луганської області на 2011–2016  роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Педагогічна система  формування здорового способу життя в учнів сільської школи» на базі Валуйської  ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2  Станично-Луганського району Луганської області на 2009–2014  роки та презентація до звіту

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Освіта для демократичного громадянства» на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради Луганської області (вересень 2011 – червень 2016 рр.) та презентація до звіту

2015 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Педагогічні умови впровадження в навчально-виховний процес сільської школи системної екологічної освіти і виховання учнів» на базі Штормівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області на 2011–2015 роки

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Психолого-педагогічний супровід екологічного  виховання дітей дошкільного віку» на базі комунального дошкільного навчального закладу управління освіти Рубіжанської міської ради  № 6 (ясла-садок) «Яблучко» (вересень 2010 – червень 2015 р.)

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Школа сприяння здоров’ю як освітній простір формування психологічної компетентності учасників навчально-виховного процесу» на базі КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області» на 2011–2015 роки» та презентація до звіту 

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток професійної компетентності педагога як умова підвищення якості знань» на базі Новоайдарської школи – гімназії та презентація до звіту