2018 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Використання сервісів Web 2.0 в освітній діяльності школи» на базі комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»презентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Сучасні умови розвитку здоров’язбережувального середовища в навчально-виховному просторі школи» на базі Рубіжанської спеціалізованої спеціалізованої школі І–ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської областіпрезентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування міжкультурно орієнтованої особистості в педагогічній системі Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №2» на базі Рубіжанської спеціалізованої спеціалізованої школі І–ІІІ ступенів №2 Рубіжанської міської ради Луганської областіпрезентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Навчально-реабілітаційний центр як педагогічна система соціалізації дітей з особливими потребами» на базі комунального закладу «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик»  Луганської областіпрезентація до звіту та наказ про завершення ДЕР.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Створення освітнього середовища для виявлення та розвитку індивідуальних здібностей особистості в системі виховної роботи в урочній та позаурочній діяльності міжшкільного освітнього округу» на базі Нижньодуванської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Сватівської районної ради Луганської області, додатки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування громадянських якостей особливості колегіанта як громадянина глобалізованого світу в системі міжнародної діяльності НВК» на базі «Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради та презентація до звіту.

2017 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Технології та методики реабілітації хворої дитини в умовах санаторної школи-інтернату» на базі КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат ІІІІ ступенів» Луганської області та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Виховання податкової правосвідомості гімназистів через створену в навчальному закладі систему неперервної економічної освіти» на базі  Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Луганської області та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Управлінські та педагогічні технології забезпечення особистісного успіху в освітньому просторі Лисичанської багатопрофільної гімназії як «Школи успіху» на базі  Лисичанської багатопрофільної гімназії, додатки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Науково-методичний супровід творчої діяльності учнів та вчителів у системі особистісно орієнтованого навчання та виховання» на базі КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» Сватівської районної ради Луганської області, додатки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою  «Формування якостей сучасного лідера в умовах сільської громадсько активної школи» на базі Зориківської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області за 2012–2017 рр. та презентація до звіту.

2016 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток інформатичної компетентності дітей дошкільного віку засобами інформаційно-комунікативних технологій» на базі дошкільного навчального закладу №12 «Малюк» Сєвєродонецької міської ради Луганської області за 2013–2016 рр. та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Виховання в учнів 1-11 класів моральних цінностей в навчальній та позаурочній діяльності» на базі середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 16 Сєвєродонецької міської ради Луганської області на 2012–2016 роки та презентація до звіту. 

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Управління цілісним педагогічним процесом у сучасній школі - «Школі успіху» на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів - ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області на 2013–2016 роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Соціально-психологічні засади формування медіакультури особистості» на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів - ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області на 2011–2016 роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування естетичної культури учнів в умовах багатопрофільної гімназії» на базі Гірської багатопрофільної гімназії Попаснянської районної ради Луганської області на 2013–2016 роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг та отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» на базі Попаснянської загальноосвітної школи І–ІІІ ступенів №24 Попаснянської районної ради Луганської області на 2011–2016  роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Особистісний розвиток дитини» на базі дошкільного навчального закладу №4 "Теремок" Старобільської районної ради Луганської області на 2011–2016  роки та презентація до звіту.

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Педагогічна система  формування здорового способу життя в учнів сільської школи» на базі Валуйської  ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2  Станично-Луганського району Луганської області на 2009–2014  роки та презентація до звіту

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Освіта для демократичного громадянства» на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради Луганської області (вересень 2011 – червень 2016 рр.) та презентація до звіту

2015 рік

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Педагогічні умови впровадження в навчально-виховний процес сільської школи системної екологічної освіти і виховання учнів» на базі Штормівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області на 2011–2015 роки

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Психолого-педагогічний супровід екологічного комунального дошкільного навчального закладу управління освіти Рубіжанської міської ради виховання дітей дошкільного віку» № 6 (ясла-садок) «Яблучко» (вересень 2010 – червень 2015 р.)

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Школа сприяння здоров’ю як освітній простір формування психологічної компетентності учасників навчально-виховного процесу» на базі КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області» на 2011–2015 роки» та презентація до звіту 

Звіт про перебіг і отримання результатів дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток професійної компетентності педагога як умова підвищення якості знань» на базі Новоайдарської школи – гімназії та презентація до звіту