21–22 вересня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної рад» відбувся ІХ Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.

Цього року для участі в конкурсній частині Фестивалю надійшли 316 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Польщі та Сполучених Штатів Америки, з таких номінацій: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»; «Інновації в неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

20 червня 2017 року відбувся інтернет-форум «Формування стратегії розвитку шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників в умовах розбудови нової української школи» в рамках роботи Всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти.

До участі були запрошені науковці ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут педагогіки НАПН України, представники регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти.

Регіональну школу новаторства (наказ Луганського ОІППО № 14 від 16.05.2017 р.) представляв Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади. Зі словами привітання до учасників заходу звернулась Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, яка окреслила досвід і перспективи діяльності Регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників Луганської області.