Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2019 рік 15 травня була продовжена робота проекту професійного розвитку «Розвиток професійної компетентності вчителів географії через використання ІКТ» для вчителів географії.

З учасниками проекту працювала Коваленко Ярослава, методист кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2019 рік 08 травня відбувся обласний науково-практичний семінар «Метод планування дій» (модуль 2) в межах проекту професійного розвитку «Фасилітація як ефективний інструмент управління соціальними групами» для керівників, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, керівників, заступників керівників та вчителів закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2019 рік 06 травня відбувся обласний науково-практичний семінар «Використання методів і прийомів музичного мистецтва в початковій школі на уроках мистецьких дисциплін» (модуль 2)  в межах проекту професійного розвитку «Мистецтво в контексті реалізації ідей Концепції «Нова українська школа» для вчителів початкових класів, які викладають інтегрований курс «Мистецтво» в закладах загальної середньої освіти.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2019 рік  07 травня розпочав роботу проект професійного розвитку  «Розвиток професійної компетентності вчителів географії через використання ІКТ» для вчителів географії.

З учасниками проекту працювали Наталія Удовенко та Ярослава Коваленкометодисти кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО. У роботі проекту професійного розвитку брали участь представники закладів освіти міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Сватівського, Новоайдарського, Біловодського, Попаснянського та Міловського, Троїцького районів та Чмирівська ОТГ.

07 травня відбувся перший етап проекту професійного розвитку для працівників психологічної служби закладів освіти «Безпечне освітнє середовище як ресурс збереження психологічного здоров’я особистості» відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2019 рік.

З учасниками проекту працювали Вероніка Андрієнкова, директор департаменту профілактики, освіти та медіації ГО «Ла Страда – Україна» (Київ), та Віта Байдик, старший викладач кафедри педагогіки та психології ЛОІППО.