Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 21 грудня 2018 року завершився проект професійного розвитку «Нова початкова школа: від теорії до практики», у якому взяли участь методисти, заступники директорів, учителі початкових класів Лисичанська та Попаснянського району.

Навчання проводили Наталія Стрельцова, методист кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, і Марина Банник, учитель початкових класів Лисичанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Лисичанської міської ради Луганської області.

Учасники проекту розглянули стратегію змін у системі освіти, сутність реформування початкової освіти, зміст і проблеми впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого та діяльнісного підходів у освітній процес, обговорили принципи й зміст нового Державного стандарту початкової освіти.

За оцінкою освітян, поєднання роботи в парах і групах під час виконання різноманітних завдань, відкритого конструктивного діалогу щодо концептуальних засад і практичного аспекту розбудови нової початкової школи, є, безумовно, корисним у підготовці вмотивованого, успішного педагогічного працівника, здатного до освітніх інновацій.

На завершення учасники проекту висловили сподівання на нові змістовні зустрічі.