ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

2. Рубіжанську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

3. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

4. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 18 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

5. Марківську гімназію Марківської районної державної адміністрації Луганської області (номінація «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді»).

СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Сватівську загальноосвітню школу  І–ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради Луганської області (номінація «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді»).

2. Лисичанську багатопрофільну гімназію Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Упровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу»).