Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.04.17 р. № 612  у  травні 2017 року відбудеться апробація завдань для моніторингу початкової освіти. Пропонуємо ознайомитися з найбільш актуальними питаннями щодо цього та відповідями на них.

Хто братиме участь у моніторингу і хто його проводитиме?

Навесні 2018 року Український центр оцінювання якості освіти проведе моніторингове дослідження читацької та математичної компетентностей четвертокласників. Дослідження не буде загальнообов’язковим. У ньому зможуть узяти участь лише ті навчальні заклади, що потраплять до репрезентативної вибірки. Вибірка формуватиметься таким чином, що результати моніторингу відображатимуть стан навчальних досягнень випускників початкової школи всієї країни. Очікується, що учасниками дослідження стане близько 6 000 учнів різних типів загальноосвітніх закладів, розташованих у міській і сільській місцевостях.

На виконання наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 23.02.2016 № 38 «Про підготовку та проведення апробації тестових завдань, що проводиться з 13 до 22 квітня 2016 року», наказу Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти від 04.03.2016 № 21 «Про підготовку та проведення апробації тестових завдань, що проводиться з 13 по 22 квітня 2016 року» та з метою наповнення банка тестових завдань якісними тестовими матеріалами, з 13 по 19 квітня 2016 року відбулась апробація тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, французької, німецької, російської мов у мм. Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Новоайдарському, Старобільському, Кремінському районах.