15 травня 2018 року завершив свою роботу проект професійного розвитку для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти «Плекаємо українську ідентичність засобами гри. Патріотичний квест». Проект проводився відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою заходу було ознайомлення педагогів–організаторів із сучасними концептуальними засадами патріотичного виховання та з методологічними основами ігрових технологій.

Український інститут національної пам’яті продовжує інформувати про етапи Української революції 19171921 років

Планом заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років і вшанування пам'яті її учасників на період до 2021 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 777-р, передбачено урочисте відзначення знаменних подій цієї доби й організацію інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких та інших заходів. Детальніше...

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 18 квітня 2018 року відбулася фінальна зустріч педагогів в межах обласного тренінгу з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для методисти з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів (центрів).

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності методистів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти Луганської області.

Відповідно до планів роботи Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти УМО НАПН України та Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти на поточний рік 11 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар «Технологія управління виховною діяльністю в закладі позашкільної освіти» для керівників закладів позашкільної освіти, методистів, викладачів ППО, педагогічних працівників закладів освіти в рамках проекту професійного розвитку «Толока позашкільників».