У квітні відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для класних керівників, педагогів-організаторів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Троїцького району.

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти.

19 та 22 березня 2019 року на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 26 Лисичанської міської ради Луганської області відбувся семінар-тренінг «Формування громадянської свідомості як головного складника національно-патріотичного виховання учнівської молоді».

У заході взяли участь 20 учителів закладу освіти, з якими працювала старший викладач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук Ольга Кечик.

У березні відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для заступників директорів та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти м. Попасна.

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 25 березня 2019 року відбувся обласний тренінг «Сучасні технології організації та проведення батьківських зборів» для класних керівників закладів загальної середньої освіти Новоайдарського району, організований кафедрою управління освітою.