Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 25 березня 2019 року відбувся обласний тренінг «Сучасні технології організації та проведення батьківських зборів» для класних керівників закладів загальної середньої освіти Новоайдарського району, організований кафедрою управління освітою.  

Мета заходу – вдосконалення професійної компетентності класних керівників щодо організації та проведення роботи з батьками засобами сучасних технологій.

Семінар відкрила Світлана Лазарєва, методист кафедри управління освітою ЛОІППО, наголосивши на необхідності змінювати підходи до організації роботи з батьками, застосовувати сучасні активні форми проведення батьківських зборів.                                                   

Педагоги були ознайомлені з інноваційними        методиками проведення батьківських зборів, прийомами щодо мотивування батьків відвідувати батьківські збори та створення доброзичливої атмосфери спілкування. Учасникам тренінгу були запропоновані різноманітні тренінгові вправи, які можна використовувати на різних етапах та фазах  батьківських зборів.

Організатори семінару-тренінгу надали практичні рекомендації та методичні матеріали щодо організації роботи з батьками.

Як створити правила проведення дискусії, як представити себе та познайомитися з батьками, як дізнатись більше про своїх учнів, як визначити очікування батьків, як знайти вихід із проблемної ситуації, як підбити підсумки батьківських зборів класні керівники відпрацювали на практиці.