Міністерство освіти і науки інформує, що з 05 січня по 31 січня 2018 року Український католицький університет у рамках проекту «Простір освітніх ініціатив» проводить серії тематичних дискусій про цінності Нової української школи та роль учителя в ретрансляції цих цінностей, із залученням педагогічних працівників загальної середньої освіти.

До участі в дискусіях запрошуються педагоги, методисти, науковці.

Додаткова інформація за телефоном +38(093) 206-03-10 - Наталя Бордун.

08 грудня 2017 року методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Олена Проніна взяла участь і виступила з доповіддю на круглому столі «Ознайомлення з досвідом викладання предметів духовно-морального спрямування в освітніх закладах», який відбувся в м. Сватове. У заході взяли участь представники різних релігійних організацій, методисти КУ «Сватівський районний методичний кабінет», представники відділу культури Сватівської районної ради, учителі, які викладають предмети духовно-морального спрямування.

З 17 по 19 жовтня 2017 року на базі Луганського ОІППО проходив семінар-тренінг «Основи людинознавства», у якому взяли участь педагоги з Луганської та Львівської областей. Семінар проводив один з укладачів програми навчального курсу «Основи людинознавства» протоієрей Олександр Попов. Ця програма входить у блок курсів духовно-морального спрямування.

На сьогодні одним з найважливіших завдань для педагогів є максимальне обмеження, нівелювання негативних впливів, збереження й плекання духовно-ціннісних засад розвитку особистості, формування моральних орієнтирів для дітей та молоді.

На початку листопада 2017 року методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Олена Проніна взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференцій «Біблійна історія та християнська етика» в освітньому просторі України», яка відбулась у Свято-Покровському Голосіївському монастирі міста Києва. На захід прибули близько 200 осіб, серед яких були науковці, викладачі педагогічних вищих навчальних закладів, керівники профільних відділів та методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, єпархіальні голови відділів релігійної освіти, шкільні вчителі предметів духовно-морального спрямування. Мета заходу – сприяння розвитку та популяризації духовно-морального виховання молоді України.