2018 рік

Березень

Усеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інтеграція науки і практики в умовах модернізації корекційної освіти України»

Квітень

Травень

Міжнародна українсько-литовська конференція «На шляху до змін»

Міжнародна наукова конференція «Social entrepreneurship innovations environment»

Регіональна науково-практична конференція «Інтеграція як освітня стратегія модернізації дошкільної та початкової освіти» у містіах Старобільску і Сєвєродонецьку

Серпень

Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

Обласна серпнева конференція «Забезпечення якості освіти в умовах реформування освітньої галузі Луганщини та Нової української школи»

Серпнева педагогічна конференція освітян у місті Старобільську

Серпнева конференція педагогів Марківського району

Вересень

V Всеукраїнська конференція «Учнівські ігри і вчительські конкурси ТО «Соняшник» – ед’ютеймент в українській освіті»

Жовтень

Прес-конференція «Освіту – кожному! Інноваційний проект для місцевих громад Донецької та Луганської областей»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах нової української школи»

Міжнародна науково-практична конференція «Цькування в шкільних колективах (булінг): політики і практики запобігання та подолання»

Грудень

Всеукраїнська науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді в системі роботи закладів освіти: проблеми й рішення»

2018 рік

Всеукраїнська науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді в системі роботи закладів освіти: проблеми й рішення» (06.12.2018)

Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи» (07.11.2018)

Обласна серпнева конференція працівників освіти «Забезпечення якості освіти в умовах реформування освітньої галузі Луганщини та Нової української школи» (28.08.2018)

Обласна науково-практична конференція «Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення» (24.04.2018)

2017 рік

Усеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми психолого-педагогічного проектування процесу національно-патріотичного виховання дітей і молоді» (30.11.2017)

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційна діяльність та дослідно-експериментальна робота в сучасній освіті» (20.10.2017)

Обласна науково-практична конференція «Концептуальні засади духовно-морального виховання дітей та учнівської молоді Луганщини» (09.06.2017)

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників «Реалізація концептуальних засад Нової української школи в умовах реформування освітньої галузі Луганщини» (28.08.2017)

Обласна науково-практична конференція педагогічних працівників  «Соціалізація підлітків у соціальних мережах: ресурси і ризики» (18.05.2017)

Обласна науково-практична конференція педагогічних працівників  «Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення» (27.04.2017)

2016 рік

Всеукраїнська науково-практична конференція «Виховання патріотизму в дітей та учнівської молоді в українських реаліях: регіональний аспект» (09.12.2016)

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників «Створення умов для нової української школи на Луганщині» (26.08.2016)

Обласна науково-практична конференція педагогічних працівників  «Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення» (26.04.2016)

2015 рік

Обласна науково-практична конференція  "Патріотизм – нагальна потреба України й українців" (26.11.2015)

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників «Науково-методичне забезпечення якості освіти й патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Луганської області» (26.08.2015)

Обласна науково-практична конференція "Виховання соціально значущих якостей особистості в різних соціальних інституціях" (23.04.2015)

Обласна науково-практична конференція "Стратегія і засоби опанування учасниками навчально-виховного процесу кризових ситуацій та стресових станів" (01.04.2015)

2014 рік

Обласна науково-практична конференція "Психологічна підтримка учасників навчально-виховного процесу освітніх закладів Луганської області в надзвичайних умовах" (21.11.2014)