Увага!

Шановні колеги!

Завершився перший рік експериментальної діяльності Луганського ОІППО на тему «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями Microsoft», у рамках якого освітяни Луганщини долучились до Microsoft Imagine Academy — міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у освітніх закладах.

Якщо ви бажаєте освоїти сучасні інформаційні технології Microsoft у новому форматі, можна долучитись до навчання в  IT Academy за навчальним планом "Офіційний курс Майкрософт: MS Word 2016", заповнивши форму за посиланням  https://goo.gl/forms/dokzRYU6MLPqigmk1 (після реєстрації чекайте листа на вказану поштову скриньку у формі).

Педагоги, які пройдуть навчання успішно, отримають сертифікати від Луганського ОІППО.

У рамках Всеукраїнського експерименту на тему «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями Microsoft» ЛОІППО запрошує освітян Луганщини долучитись до Microsoft Imagine Academy -міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

У відповідь на потреби Нової української школи ЛОІППО пропонує високоякісне навчання за авторизованими курсами від Майкрософт у рамках програми Imagine Academy.

Програма Microsoft IT Academy є частиною цілого комплексу заходів ЛОІППО, спрямованих на професійний розвиток керівників і педагогічних працівників Луганщини. Ця програма дистанційного навчання була спеціально розроблена для навчальних закладів і вже успішно стартувала в багатьох країнах світу.

Завдання програми - надати допомогу навчальним закладам в ознайомленні педагогів з сучасними інформаційними технологіями Microsoft та придбанні ними професійних знань і навичок. Програма охоплює різні сфери інформаційних технологій: від освоєння користувальницьких додатків для настільних комп’ютерів до підготовки комп’ютерних професіоналів з широким переліком спеціальностей.

З вересня 2017 року розпочинаємо дистанційне навчання в IT Academy, до якого, з метою освоєння новітніх продуктів і технологій Microsoft, запрошуємо долучитись освітян області.

Пропонуємо освоїти такі навчальні плани за авторизованими курсами Microsoft:

  • Основи роботи в ОС Windows 10, Microsoft Office 2013;
  • Основи роботи в Microsoft Office 2013;
  • Microsoft Office 365-Ваш офіс у будь-якому зручному місці;
  • ІКТ в професійній діяльності адміністратора;
  • «Microsoft Office 2016» (онлайн-курси передбачають підготовку слухачів до складання екзаменів з метою отримання сертифікатів міжнародного зразка Microsoft Office Specialist);
  • Курси для користувачів, які мають базові навички рівня Intermediate (рекомендовано для вчителів інформатики);
  • "Microsoft Word"
  • "Microsoft Excel"
  • "Microsoft PowerPoint"
  • Спільна робота в команді на віддаленому доступі.

За підсумками цього навчання слухачі отримають сертифікати від Microsoft та ЛОІППО. До того ж освітяни області матимуть можливість підготуватись до іспиту на отримання сертифікату міжнародного зразка Microsoft Office Specialist.
Дізнатись перелік доступних курсів за вищезазначеними навчальними планами можна перейшовши за посиланням.
Зареєструватись на курси Microsoft Imagine Academy можна заповнивши форму та скориставшись  інструкцією для реєстрації користувачів.

© 2017 Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Please publish modules in offcanvas position.