22 серпня 2016 року в приміщенні СЗШ І-ІІІ ступенів № 14 м. Сєвєродонецька відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Розвантаження та оновлення програм початкової школи». Семінар проведено Департаментом освіти і науки Луганської ОДА спільно з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Учасники семінару: методисти з початкової освіти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівники методичних об’єднань учителів початкової школи.

Учасників семінару привітала Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.

Методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Ірина Ужченко у своєму виступі розповіла про організацію навчального процесу в початковій школі  й оновлення програм початкової школи у 2016-2017 навчальному році.

Зацікавила учасників семінару презентація щодо спільного проекту МОН та відкритої платформи EdEra. Корисним видався методичний коментар до оновлених програм, жвавим було його обговорення.

З інформацією щодо норм Державного стандарту початкової загальної освіти виступила Наталія Сагіна, начальник відділу дошкільної та загальної освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Оксана Пагава, завідувач кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, доповіла про готовність педагогів до роботи за оновленими навчальними програмами.

У питанні «Різне» освітяни обговорили організацію роботи творчої групи. Загалом співпраця виявилася плідною і продуктивною.