Шановні вчителі!

Запрошуємо вас на 5-й Серпневий Інтернет-марафон від Видавничої групи «Основа»!

21 та 22 серпня — «Готуємось до нового навчального року 2018»!

До нового навчального року залишилося зовсім мало часу. А цього року він буде не просто новим, а ще й зі зміненою Програмою — упровадженням Концепції Нової української школи!

За тематичним календарем (де зазначено дату, тему, фахівця з тренінгу, на яку категорію слухачів розрахований тренінг) Ви за власним бажанням обираєте будь-яку тему, що зацікавила, та попередньо бронюєте місце.

Всі навчальні курси поділено на рівні та розроблено з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду. Кожен наступний рівень доповнює попередній.

Ознайомитись детальніше з інформацією можна за посиланням http://www.airo.com.ua/grafik-provedennya-treningiv-ta-mayster-klasiv-osvitniy-weekend/


Увага!

Згiдно з договором про спiвпрацю мiж ДНУ «Iнститут модернiзацiї змiсту освiти» та ТОВ «ЕДПРО ДИСТРИБЮШН» (договiр № 35 вiд 31.01.18 р.) з метою пiдвищення цифрової компетентностi вчителiв планується проведения cepiї нових покращених вебiнарiв з навчання користуванню програмою mozaВook та системою mozaWeb.

Вебiнари проходитимуть з 13 серпня по 27 серпня 2018 року у виглядi щоденних лекцiй з додатковими практичними завданнями. Початок о 15:00.

До участi запрошуються керiвники закладiв освiти, науковi, науково­-педагогiчнi та педагогічні працiвники, iншi зацiкавленi особи, якi працюють у сферi освiти. Рiзнi рiвнi курсу (початковий, розширений) дозволять проходити навчання як тим, хто активно користується mozaBook i mozaWeb, так і тим, хто ще не працював з нею.

Для участi у вебiнарах необхiдно зареєструватися за посиланням: http://bit.lv/2OSUo9A.

Детальніше...

Увага!

Кафедра військової підготовки ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (м. Маріуполь) здійснює підготовку офіцерів запасу  (молодший лейтенант) на контрактній основі (вартість 8 500 грн на рік) за наступними військово-обліковими спеціальностями:

  • бойове застосування механізованих з'єднань військових частин та підрозділів;
  • бойове застосування автомобільних з'єднань військових частин та підрозділів;
  • психологія.

Інформація про кафедру та військову підготовку розміщена на сайті ДВНЗ «ПДТУ» («Абітурієнту»): www.pstu.edu.

Увага, шановні колеги! 

Луганський ОІППО проводить анкетування «Якість навчальних занять (тренінгів) щодо підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи» для покращення якості навчальних занять (тренінгів), проведених тренерами та тренерами-педагогами у продовж 3-х очних сесій, з метою підготовки Вас до роботи в умовах Нової української школи. Будемо вдячні Вам за співпрацю та подання ідей щодо удосконалення змісту, форм та методів навчальних занять (тренінгів), організацію проведення очних сесій та планування роботи.

Щоб пройти анкетування потрібно перейти за наступними посиланнями:

Прохання максимально повно відповідати на запропоновані запитання анкети, обираючи найважливіші на Ваш погляд відповіді.