Шановні  колеги, 20 грудня 2018 року у місті Києві відбудеться X Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології навчання обдарованої молоді».

Напрями роботи конференції: інноваційні системи управління знаннями в освітньо-інформаційному середовищі; STEM-освіта - міждисциплінарний підхід навчання; інформаційно-освітній простір: методологічні основи проектування та створення навчальних курсів та електронних підручників; вироблення управлінських рішень на основі використання сучасних ІТ-технологій; упровадження дистанційних послуг у середній, професійній та вищій освіті; перспективи та проблеми підвищення кваліфікації вчителів до запровадження інноваційних освітніх технологій та методів навчання у сфері STEM; розбудова напрямків STEM-освіти в позашкільних навчальних закладах; організація науково-дослідницької діяльності учнівської і студентської молоді з використанням засобів інформаційно-освітнього простору.

«Шкiльний портал» пропонує педагогам Луганської областi взяти участь у конкурсі «Логiк», де вони зможуть перевірити своє логічне мислення, увагу та уяву, розв'язуючи задачі. Конкурс стартує 14 грудня 2018 року. Заявку потрiбно подати до кiнця доби 7 грудня. Учасники отримають електроннi сертифiкати. Переможець отримає приз – проектор.

Детальнiше про умови конкурсу можна дiзнатись за посиланням...

Бланк заявки: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-969-20 (натиснiть на посилання i завантаження почнеться автоматично).

Міністерство освіти і науки надсилає інструктивно-методичні рекомендації щодо організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти. Просимо довести зазначену інформацію до відома працівників обласних, районних (міських) управлінь (відділів) освіти і науки, керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. 

Лист МОН України від 13.11.2018 № 1/9-691 «Щодо організації діяльності інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти»

за номінаціями:

  • «Англійська мова»

Оксана Вінюкова, учитель англійської мови Рубіжанської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 2 (І місце);

  • «Географія»

Лариса Григоренко, директор, учитель географії Чмирівського НВК «Загальноосвітня школа І ступенягімназія» Чмирівської селищної ради Старобільського району (ІІ місце);

  • «Позашкілля»

Людмила Буткова, керівник гуртка Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва (ІІ місце).