Шановні викладачі вищих навчальних закладів, методисти районних (міських) науково-методичних центрів, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, учителі початкової школи, аспіранти, студенти, здобувачі наукових ступенів! 

17–18 травня 2017 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Дошкільна і початкова освіта: сьогодення і перспективи розвитку».

Докладніше...

Мета круглого столу: обговорення освітніх програм підготовки менеджерів освіти в умовах реалізації концепції нової української школи. Докладніше...

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів природничих навчальних предметів (фізики, хімії, біології, географії) та вчителів початкових класів.

Мета конкурсу – підвищення фахової ерудованості й рівня тестологічних знань учителів. Участь у конкурсі безкоштовна. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструмента для внутрішнього контролю.

Шановні колеги!

16–18 березня 2017 р. відбудуться Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Ознайомитись з прес-релізом виставки можна за посиланням.
Програма роботи на сайті виставки http://vsosvita.com.ua/index.php/uk/home/program

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Розенка П. В. від 21.02.2017 № 2962/3/1-17 з відзначення Дня українського добровольця встановленого Постановою Верховної Ради України від 17.01.2017 № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця» Міністерство освіти і науки повідомляє наступне...