Міжнародний день сім'ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 р. і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.).

З метою забезпечення належного відзначення Міжнародного дня сім'ї рекомендуємо провести в закладах освіти комплексні заходи (уроки, виховні години, фестивалі, конкурси тощо), спрямовані на формування сімейних цінностей; сприяти розвитку у закладах освіти сімейних клубів, центрів сімейної культури, батьківських академій з метою надання соціально­психологічної допомоги у виконанні батьківських обов' язків, підвищення ефективності батьківства; у закладах загальної середньої освіти продовжити роботу з підготовки учнів старших класів до відповідального батьківства і материнства. Детальніше...

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі заходу, який проходитиме на базі Пришибської ЗОШ І–ІІІ ступенів Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Мета конференції: обговорення та обмін досвідом з проблем проектування розвитку обдарованої особистості, проведення психолого-педагогічного супроводу, розробки інноваційних наукових підходів, підготовки педагогічних працівників до роботи з обдарованими дітьми.

Указ Президента України від 03.04.2019 № 99/2019 «Про відзначення у 2019 році Дня памяті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України» з метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам'яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2019 році Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України. Детальніше...

Шановні колеги!

У квітні 2019 року Ви маєте чудову нагоду взяти участь у конкурсі та стати тренерами Міжнародного литовсько-українського проекту «Заохочення освітніх ініціатив у Hовій українській школі: НА ШЛЯХУ ДО ЗМІН – 2019». Мета проекту – сприяти здійсненню запланованих реформ освіти в закладах загальної середньої освіти Луганської та Донецької областей, цілеспрямовано розвиваючи здібності вчителів щодо формування соціальних і зміцнення ключових компетенцій учнів.

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу «Новітні медіа: контент, технології, інновації» науковців, викладачів, аспірантів, магістрів, бакалаврів старших курсів та усіх зацікавлених осіб (інформаційний лист), який відбудеться 18 квітня 2019 року.

Мета круглого столу: обговорення актуальних питань новітніх медіа, пошук шляхів розв’язання проблем галузі, окреслення перспектив розвитку.