Анкетування «Визначення професійних потреб і труднощів учителів 1-класів для проведення супервізії та підвищення якості викладання в Новій українській школі»

Луганський ОІППО проводить анкетування «Визначення професійних потреб і труднощів учителів 1-класів для проведення супервізії та підвищення якості викладання в Новій українській школі» вчителів 1-х класів, які почали у 2018/2019 навчальному році роботу над упровадженням Державного стандарту початкової освіти.

Щоб пройти анкетування потрібно перейти за наступними посиланням https://goo.gl/forms/mha8fMuSrbB5hdaV2 .


Тести вихідного моніторингу для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти (класів), у яких діти навчаються мовами національних меншин, для роботи в умовах Нової української школи

Тестування вчителів-предметників, які викладають у закладах загальної середньої освіти (класах), у яких діти навчаються мовами національних меншин (російською мовою), та які навчаються у Луганському ОІППО за Регіональною програмою підвищення кваліфікації.

На виконання тесту відводиться 1 година.

Після того, як відповіді надіслано, Ваш тест буде оброблений та оцінений «зараховано» або «не зараховано». Відповідь Ви зможете побачити на екрані.

Щоб пройти тестування, потрібно перейти за наступним посиланням https://goo.gl/forms/1Mwb4mgCx2I7UMWI2


Анкетування «Якість навчальних занять (тренінгів) щодо підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи»

Луганський ОІППО проводить анкетування «Якість навчальних занять (тренінгів) щодо підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи» для покращення якості навчальних занять (тренінгів), проведених тренерами та тренерами-педагогами у продовж 3-х очних сесій, з метою підготовки Вас до роботи в умовах Нової української школи. Будемо вдячні Вам за співпрацю та подання ідей щодо удосконалення змісту, форм та методів навчальних занять (тренінгів), організацію проведення очних сесій та планування роботи.

Щоб пройти анкетування потрібно перейти за наступними посиланням https://goo.gl/m1u4M4.

Прохання максимально повно відповідати на запропоновані запитання анкети, обираючи найважливіші на Ваш погляд відповіді.