22 травня 2018 року обласним навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти на базі Біловодського району був проведений науково-практичний семінар для працівників психологічної служби «Використання тренінгових технологій у професійному зростанні педпрацівників психологічної служби».

Захід відбувся за ініціативою Біловодського районного методичного центру (директор Лариса Супрун, методист з психологічної служби Тетяна Харченко). Учасниками семінару виступили практичні психологи та соціальні педагоги психологічної служби Біловодського району.

Творчий колектив та директор видавництва «Ранок» В. В. Круглов щиро дякує всім освітянам, які взяли участь в інтернет-марафоні «Нова українська школа: 30 важливих питань», що проходив 18 травня 2018 року. Ми дуже вдячні вам за багаторічну плідну співпрацю та докладемо всіх зусиль, щоб навчання за нашими посібниками було цікавим, особистісно зорієнтованим і сприяло розвитку та вихованню дітей — майбутнього нашої держави. 

Запис марафону та всі матеріали, що там використовувалися можна переглянути за посиланням...

За ініціативою Біловодського районного методичного центру (директор Лариса Супрун) 23 травня 2018 року відбувся семінар-тренінг для керівників закладів дошкільної освіти «Роль керівника освітнього закладу в підвищенні професійної майстерності педпрацівників». Учасниками семінару виступили директори та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти, директори ЗЗСО, де є дошкільний підрозділ, та методисти Біловодського РМЦ. 

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2018 рік 21 травня відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Реалізація компетентнісного підходу під час вивчення технологій у закладі загальної середньої освіти» для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), методистів відділів освіти об’єднаних територіальних громад, керівників методичних об’єднань з трудового навчання, учителів трудового навчання.

На запит Біловодського районного методичного центру Луганської області Наталією Чумак, методистом із дошкільної освіти Луганського ОІППО, 22 травня 2018 року був проведений семінар для вихователів закладів дошкільної освіти за темою «Сучасні освітні технології в закладі дошкільної освіти». З привітальним словом до учасників семінару звернулась Оксана Грищенко, методист із дошкільної освіти Біловодського РМК.

Педагоги закладів дошкільної освіти закріпили нову термінологію та оновлені принципи освітньої діяльності, відповідно до Закон України «Про дошкільну освіту» зі зміни відповідно до Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІ.