Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року». 

Відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, заявка подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2018 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання. Детальніше...

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2018 рік Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти з 26 червня по 02 липня 2018 року в Очаківському районі Миколаївської області була проведена XII Всеукраїнська школа методичного досвіду з художньо-естетичної освіти та виховання «Мистецтво в контексті реалізації ідей концепції Нової української школи» (далі − Школа).

3 липня 2018 року відбувся семінар-тренінг «Оцінка, аналіз і планування заходів щодо удосконалення пілотних закладів освіти відповідно до концепції «Безпечна і дружня до дитини школа». Організатори навчання – Тетяна Ткачова, заступник директора Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Володимир Пономаренко, голова ГО «Здоров’я  через освіту, керівник проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», Світлана Стукало, координатор освітніх програм представництво дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Семінар-тренінг відвідала Олена Єфремова, методист кафедри управляння освітою з питань здоров'язбережувальної діяльності в закладах освіти Луганського ОІППО.

26−27 червня 2018 року професор кафедри управління освітою Микола Журба взяв участь у  тренінгу «EQ лідерство» для випускників навчальних програм проекту «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (м. Київ).

На заході був запропонований авторський підхід, який  базувався  на перетині різних наук: психології, менеджменту, педагогіки та філософії.

21–23 червня 2018 р. у м. Ірпіні відбулась Робоча нарада з обговорення апробації та підготовки програм курсу «Культура добросусідства» до огрифування.

Луганську область у роботі наради представили: Наталія Чумак, методист із дошкільної освіти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, сертифікований тренер з методики викладання курсу «Культура добросусідства», Світлана Лазарєва, методист з виховної роботи кафедри управління освітою Луганського ОІППО, Яна Чернишова, учитель Рубіжанської спеціалізованої школа І–ІІ ступенів № 2 Рубіжанської міської ради, сертифікований тренер з методики викладання курсу «Культура добросусідства.