Настав час підбити підсумки тренінгу «Доступна освіта! Інформаційна кампанія закладів освіти для молоді з непідконтрольних уряду України територій та територій лінії розмежування в Луганській області». Він проходив 06–10 лютого 2019 року на базі Міжнародної зеленої школи в с. Космачі Івано-Франківської області. У навчанні взяли участь 22 освітянина із шкіл, університетів, коледжів, відділів освіти, Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівників закладів з Рубіжного, Сєвєродонецька, Старобільська, Кремінної, Лисичанська, Новопсковська, Троїцького, Новоохтирки, Гірського.

Професор кафедри управління освітою Микола Журба взяв участь у роботі «Міжнародної зимової школи для викладачів», яка проходила з 10 по 16 лютого 2019 року (м. Берлін, Німеччина). У роботі заходу брали участь науковці, викладачі та вчителі із різних країн світу: Австрії, Нідерландів, Португалії, Іспанії, Польщі, Греції, Сербії, Боснії та Герцеговини, Румунії, України та Німеччини.

З 12 по 15 лютого 2019 року відповідно до плану Луганського ОІППО були проведені тренінги з медіаосвіти «Бути медіаграмотним – сучасно» у різних містах нашої області. Мета заходу – формування навичок ефективної взаємодії із сучасною системою мас-медіа. Тренінги проводила Олена Бурім, кваліфікований тренер з медіаосвіти.

У заході взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Кремінського району; заступники директорів з виховної та навчально-виховної роботи ЗЗСО м. Сєвєродонецька; директори, заступники директорів з навчальної та навчально-виховної роботи ЗЗСО та завідувачі закладів дошкільної освіти м. Рубіжного; учителі різних категорій м. Лисичанська, які інтегрують елементи медіаграмотності в навчальні предмети.

13 лютого 2019 року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-тренінг з розвитку медіаосвіти на Луганщині «Медіаграмотність для освітян». Мета заходу – формування навичок ефективної взаємодії із сучасною системою мас-медіа. Семінар-тренінг провела Олена Бурім, кваліфікований тренер з медіаосвіти.

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні пан Уле Тер’є Хорпестед і радник з питань співробітництва та розвитку Петтер Баук під час робочого візиту в Луганську область, 13 лютого 2019 року, відвідали Луганський ОІППО.

Посол звернув увагу на глибокі історичні зв’язки між Україною та Норвегією, які сягають часів Київської Русі й стародавньої Норвезької держави. У цьому зв’язку нині набуває значення належне використання цього важливого спадку в межах розвитку українсько-норвезьких контактів, насамперед, у сфері культури, освіти та туризму. Королівство Норвегії є офіційним спонсором проектів з громадянської освіти, одним з яких є інтегрований курс «Культура добросусідства».