Відповідно до плану роботи 23 лютого 2018 року в Луганському ОІППО відбувся вебінар за темою «Smart Kids: електронні освітні ресурси, типи ігрових завдань» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, відповідальних за проведення всеукраїнського експерименту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)». Даний захід проведений спільно з ТОВ «Видавництво «Розумники».

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2018 рік 21 лютого розпочав свою роботу проект професійного розвитку «Фасилітація як ефективний інструмент управління соціальними групами» (для завідувачів та методистів районних (міських) кабінетів (центрів), директорів і заступників керівників загальноосвітніх закладів середньої освіти, керівників методичних об’єднань класних керівників та вчителів ЗЗСО). З учасниками проекту працювала Валентина Мартинова, методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО.  У роботі проекту професійного розвитку брали участь представники закладів освіти міст Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Сватово, Біловодського, Попаснянського, Старобільського, Марківського та Кремінського районів Луганської області.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 21 лютого 2018 року відбувся обласний науково-практичний семінар для соціальних педагогів закладів системи професійно-технічної освіти «Науково-методичний супровід діяльності соціального педагога в закладах освіти».

Учасниками заходу були представники 22 закладів системи ПТО Луганської області.

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про прийняття Державного стандарту початкової школи, який визначає, чому навчатимуть дітей з першого вересня 2018 року.

Документ містить вимоги до обов’язкових результатів навчання й компетентностей здобувачів початкової освіти.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, у державному стандарті закладено, що саме дитина має знати, вміти, розуміти після завершення чотирьох перших класів.

Міністр повідомила, що при розробці стандарту було використано досвід Фінляндії, Сінгапуру, Ірландії, Шотландії, Франції, Канади та Польщі, а також найкращі практики української школи.

19 лютого 2018 року за підтримки Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна» відбувся семінар «Реалізація Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Луганській області». До складу членів робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Луганській області залучена методист із інклюзивної освіти Луганського ОІППО Любов Галенко.