16 травня 2019 року в Луганському ОІППО відбувся науково-практичний семінар «Створення дидактичних матеріалів до занять в програмі MS PowerPoint» для педагогів ЗДО м. Лисичанська, які надіслали запит на проведення семінару.

Зі словами привітання до учасників звернулась Наталія Чумак, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, яка підкреслила актуальність використання ІКТ для створення сучасного розвивального освітнього простору в закладах дошкільної освіти. Вона також зазначила значну роль співпраці Луганського ОІППО із педагогами регіону щодо підвищення їх фахової майстерності у використанні ІК-технологій.

14–15 травня 2019 року за ініціативи та сприяння Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації відділом культури та мистецтв КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» (Сергій Федун, завідувач відділу; Ольга Янушкевич та Лариса Чорномаз, методисти відділу) був проведений Усеукраїнський науково-методичний семінар «Формування ключових компетентностей засобами мистецтва в Новій українській школі». Учасниками заходу стали фахівці, які координують питання загальної художньо-естетичної освіти, старші викладачі, методисти, учителі мистецтва з усіх областей України.

Які шляхи співпраці інклюзивно-ресурсного центру та закладів освіти? На це та інші питання відповідала завідувач Луганського обласного ресурсного центру  підтримки інклюзивної освіти Ольга Коган та методист центру Ірина Юдіна на інструктивно-методичному семінарі «Інклюзивно-ресурсний центр як основний ресурс для забезпечення додаткової підтримки закладів освіти з інклюзивним навчанням», який відбувся 15 травня 2019 року.

16 травня 2019 року обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти зібрав педагогів області, які працюють в інклюзивному просторі, на навчально-методичний практикум «Проектування адаптивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами». Захід провели методисти центру Олена Манукян, Ірина Юдіна та Світлана Гаврилюк.

 

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 14 травня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Нормативно-правове забезпечення формування та обліку бібліотечних фондів» для керівників методичних об’єднань та бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Луганської області.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.06.2017 № 929 «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек» необхідно забезпечити перехід на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією в бібліотеках закладів освіти.