Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»
15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Згідно Наказу МОН № 208 від 27.02.2018, була створена онлайн платформа nus-english.com.ua для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році.

Навчальна платформа https://nus-english.com.ua є другою частиною комбінованого очно-заочного курсу спільної програми МОНБританської РадиCambridge University Press та Cambridge Assessment English. Програма складається з 3-х денних очних тренінгів та проходження онлайн навчання на цій платформі. Обидві складові є обов'язковими.

Сайт навчальної платформи складається з двох великих блоків.

• Інформаційний блок, призначений для ознайомлення з функціоналом, цілями та задачами навчальної платформи. Створена на двох мовах: англійській та українській.
  • Навчальний блок, призначений для проходження онлайн навчання вчителів англійської мови. Тільки англійською мовою.

Звертаємо вашу увагу на те, що на платформі здійснюється онлайн підтримка через чат-бокс, форму зворотнього зв’язку або електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.