На виконання наказу МОН України від 08.08.2017 року № 1127 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби системи освіти України на період до 2020 року» та з метою оптимізації діяльності працівників психологічної служби системи освіти України (наказ МОН України від 22.05.2018 № 509) направлені для апробації впродовж 2018−2019 навчального року зразки документації практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти (лист МОН від 05 вересня 2018 року № 1/9-529).

За підсумками апробації просимо до 15 березня 2019 року надати свої пропозиції та зауваження на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою.

 

16–18 грудня 2018 року в Міністерстві охорони здоров’я відбулось навчання третьої (останньої) групи тренерів з Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (далі – МКФ).

75 тренерів, які були відібрані зі всієї України, будуть навчати  медичних працівників, працівників соціальної та освітньої сфер користуватись новою для України класифікацією. До групи тренерів увійшла ст. викладач кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Віта Байдик.

05 грудня 2018 року на базі Середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області (директор – Лариса Волченко) відбувся науково-практичний семінар «Психологічна культура здоров’я вчителя Нової української школи» для директорів освітніх закладів м. Сєвєродонецька.

Учасників заходу привітала завідувач КУ «Сєвєродонецький методичний центр» Лілія Князева, яка наголосила на актуальності зазначеної проблеми в сучасних умовах реформування освіти України.

26–29 листопада 2018 року в Луганський області розпочався новий психосоціальний проект «Створення безпечного навчального середовища для дітей та підлітків біля контактної лінії на Сході України» (відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні). Автори й виконавці проекту: Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Громадська організація Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

07 листопада 2018 року на базі Луганського ОІППО відбулась Усеукраїнська науково-практична конференція «Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи».

Урочисте відкриття наукового заходу пройшло за участі заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Ольги Лішик. З привітальним словом до всіх присутніх звернулась директор Луганського ОІППО Ірина Цимбал.