У рамках науково-дослідної теми Центру практичної психології та соціальної роботи Луганського ОІППО «Збереження психічного та психологічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу» у м. Сєвєродонецьк 06 грудня 2016 р. завершився проект професійного розвитку для методистів психологічної служби, практичних психологів ЗНЗ та ДНЗ «Проблема збереження та зміцнення професійного здоров’я педагогічних працівників у діяльності шкільної психологічної служби». Мета проекту – сприяти професійному зростанню практичних психологів на основі реалізації акмеологічного підходу до зазначеного процесу та стимулювати діяльність фахівців щодо професійного самовдосконалення.

У м. Сєвєродонецьк Луганської області 24–25 квітня 2016 року відбувся науково-практичний семінар у рамках проекту професійного розвитку «Соціально-психологічна корекція агресивної поведінки підлітків». У заході взяли участь методисти психологічної служби, практичні психологи ЗНЗ.

 

 

Луганський обласний центр практичної психології і соціальної роботи, кафедра педагогіки та психології ЛОІППО 18 травня 2016 року провели обласний інструктивно-методичний семінар на тему «Особливості ведення документації працівників психологічної служби» для методистів психологічної служби районних (міських) методичних кабінетів (центрів), працівників психологічної служби спеціалізованих шкіл-інтернатів та професійно-технічних закладів.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем психолога. Цього року психологічна служба України святкує 25-річчя!

25 років – це початок нового етапу в житті, зрілого та серйозного. Нехай ваша праця приносить користь людям і змінює світ на   краще!

Бажаємо вам творчих успіхів, наснаги в роботі, гарного настрою, міцного здоров’я, щастя!