Інформація про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:

http://la-strada.org.ua

 

Черкашин О. В. Основи пожежної безпеки для дітей : навч.-метод. посіб. - Сєвєродонецьк : Вид-во ТОВ "Лисичанська друкарня", 2015. - 42 с. 

Видання призначене на допомогу вчителям і батькам при навчанні дітей молодшого шкільного віку основам пожежної безпеки. Основну увагу звернено на пожежонебезпечні ситуації, що можуть виникнути в повсякденному житті. У виданні в ігровій формі пояснюються правила запобігання виникнення пожежі та даються поради, що робити, якщо пожежі уникнути не вдалося.

Для вчителів, батьків, усіх, хто цікавиться навчанням дітей молодшого шкільного віку.

 

 

 

 

 Гра Олександра Черкашина "Основи пожежної безпеки для дітей"

Ізюмська Т. О. Культура безпеки життєдіяльності особистості / Т. О. Ізюмська. — Сєвєродонецьк : СПД Рєзніков В. С., 2015. — 120 с.
У науково-методичному посібнику обґрунтовано питання безпеки життєдіяльності як соціально-педагогічної проблеми сучасності, визначено структуру та чинники формування культури безпеки особистості, умови та особливості навчально-виховного процесу освітніх закладів.
Розглянуто основні небезпеки, які спричиняють високий рівень травматизму й смертності в Україні та світі в умовах сьогодення. У посібнику запропоновано традиційні й інноваційні форми та методи, які можуть бути використані в роботі щодо розвитку навичок безпечної поведінки. Посібник містить матеріали для проведення практичних занять, спрямованих на формування культури безпеки життєдіяльності дітей та учнівської молоді.