Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 21 вересня 2017 року відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Організація виховного процесу у 2017-2018 навчальному році: особливості, проблеми, перспективи» для методистів з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів (центрів).

Завідувач кафедри управління освітою ЛОІППО Лариса Михайлова привітала учасників семінару, побажала успіхів й творчої наснаги в роботі, окреслила вектор діяльності методичної служби на місцях, наголосила на актуальності проблеми виховання особистості в сучасному освітньому закладі.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27 квітня 2017 року в м. Кремінна Луганської області відбулась обласна науково-практична конференція  «Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення». Завдяки плідній співпраці Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, громадської організації «Громадянський корпус», КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» відбулась творча зустріч освітян області, представників влади, громадських діячів, військових. У сучасній ситуації загрози суверенності й територіальній цілісності країни пріоритетним завданням залишається визначення стратегії виховання учнівської молоді, яка буде покликана відповідати національним інтересам України, забезпечуючи активну участь майбутніх громадян у збереженні безпеки держави. Найбільш актуальним постає питання військово-патріотичного виховання, що орієнтоване на формування в молоді готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії та проходити службу в Збройних силах України.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 27 березня 2017 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування громадянської компетентності в дітей та учнівської молоді засобами позаурочної діяльності» для класних керівників та педагогів-організаторів.

Завідувач кафедри управління освітою Луганського ОІППО Ганна Савонова наголосила на актуальності проблеми формування громадянської компетентності молодого покоління.

Педагоги поділились власним досвідом, творчими наробками, досягненнями в позаурочній діяльності.