Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 06 лютого 2019 року відбувся обласний семінар-тренінг «Батьківські збори по-новому» для класних керівників профільних класів закладів загальної середньої освіти Луганської області, організований кафедрою управління освітою.  

Мета обласного семінару-тренінгу – удосконалення професійної компетентності класних керівників щодо організації роботи з батьками засобами міжкультурної комунікації в сучасних умовах.

У грудні відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для заступників директорів та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти м. Лисичанська.

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти.

У листопаді–грудні відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти мм. Сєвєродонецька та Лисичанська.

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах професійно-технічної освіти.

06 грудня 2018 року в Луганському ОІППО відбулась Усеукраїнська науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді в системі роботи закладів освіти: проблеми й рішення», яка проводилась відповідно до плану роботи ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Консорціуму закладів післядипломної освіти, Українського відкритого університету післядипломної освіти, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, завдань Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді 2016–2020 роки.