У квітні відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для класних керівників, педагогів-організаторів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Троїцького району.

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти.

19 та 22 березня 2019 року на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 26 Лисичанської міської ради Луганської області відбувся семінар-тренінг «Формування громадянської свідомості як головного складника національно-патріотичного виховання учнівської молоді».

У заході взяли участь 20 учителів закладу освіти, з якими працювала старший викладач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук Ольга Кечик.

У березні відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для заступників директорів та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти м. Попасна.

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти.