У рамках проведення дослідно-експерементальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Розвиток бізнес-освіти в Україні як елемент державної політики сприяння розвитку підприємства" з метою допомогти молоді у чіткому виборі професії, спрямування її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію і отримання життєвого досвіду з 26 лютого до 20 квітня 2018 року проводиться V Всеукраїнський (і міжнародний) бізнес-турнір «Стратегія фірми-2018».

Докладніше...

Інформаційний лист МОН України

12 жовтня 2017 року на базі Луганського ОІППО відбувся ІV Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» обласного рівня.

У якості компетентного журі до участі в заході були залучені доценти кафедри «Фінанси і банківська справа» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Тищенко й Андрій Мартинов; викладач економіки та обліку Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке ВПУ» Вікторія Денищенко, директор ПАТ КБ «Приватбанк» м. Сєвєродонецька Едуард Фільчаков та викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Ольга Савенкова.

25 вересня 2017 року відбулось жеребкування обласного етапу IV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» в Луганській області, участь у якому взяли проректор з науково-педагогічної роботи ЛОІППО Сергій Жерліцин і методист з географії та економіки кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО Ярослава Коваленко. З результатами жеребкування можна ознайомитись за посиланням...

Переглянути питання для проведення обласного етапу змагань IV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» в Луганській області можна тут...

Дочірні категорії