Академія інноваційного розвитку освіти спільно зі Студією освіти для вчителів «СОВа» оголошує набір на навчальні тренінги, які будуть проходити два рази на місяць з 10.00 до 13.00 у неділю.

Після проходження кожного тематичного заняття учасники отримають електроний сертифікт від Академії інноваційного розвитку освіти та Студії освіти для вчителів «СОВа».

Після завершення відповідного модуля учасники отримають паперовий сертифікат з печаткою із зазначенням теми та кількості годин. Кожен сертифікат має власний серійний номер та QR код.

Організаційний унесок за один тренінг становить 300 грн. 

Місце проведення навчальних тренінгів: Інститут модернізації змісту освіти

Адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, каб. № 305 (3 поверх, зала засідань).

Проїзд: від метро Вокзальна – маршрутний автобус № 198, автобус № 69, тролейбус № 3 до зупинки «Вулиця Кавказька».

Традиційно на початку нового навчального року в Луганському ОІППО відбувається низка обласних інструктивно-методичних заходів. 13 вересня 2017 р. методисти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО організували та провели для керівників міських (районних) методичних об’єднань учителів іноземних мов семінар за актуальною темою «Інтенсифікація процесу навчання іноземних мов в контексті розбудови Нової української школи».

З вітальним словом до учасників звернулася завідувач кафедри Ірина Хайло, яка зазначила, що згідно з концепцією Нової української школи та відповідно до рекомендацій Європейського парламенту та Ради ЄС уміння спілкуватись іноземними мовами є однією з 10 ключових компетентностей, якими має володіти випускник школи.

З 1 травня розпочалась передплатна кампанія на педагогічну пресу на друге півріччя 2017 року. Докладніше...

29 березня 2017 року в Новопсковському районі згідно з планом роботи методичного кабінету відбулись засідання районних предметних методичних обʼєднань. На прохання вчителів початкових класів, української мови та літератури, англійської мови з метою надання методичної допомоги на засідання були запрошені методисти Луганського ОІППО – Наталія Стрельцова, Валентина Колодяжна, Олена Нікітченко.

В умовах реформування освіти першими агентами змін є вчителі початкових класів, які вже сьогодні працюють за оновленими програмами та першими у 2018 році почнуть запроваджувати зміни, передбачені Концепцію нової української школи. Тому зустріч з досвідченим методистом із початкової освіти Наталією Стрельцовою була сповнена відкритим, щирим, емоційним спілкуванням колег-однодумців, зацікавлених у практичній реалізації реформ. Пізнавальним стало тестування вчителів на їх знання оновлених програм з тактовною самоперевіркою та самоаналізом результатів. Нормативна база початкової освіти, підготовка до ДПА, зміни в навчальних програмах, у підходах до оцінювання навчальних досягнень учнів, вибір підручників, ведення документації, педагогічна свобода вчителя, співпраця з батьками – на всі ці та багато інших питань учителі отримали кваліфіковані відповіді компетентного методиста. Особливу увагу Наталія Стрельцова зосередила на готовності вчителів до змін, творчості та ініціативності, умінні розв’язувати педагогічні проблеми заради головного – потреби учня в освітньому процесі, формування успішної, всебічно розвиненої особистості. Цікаві та змістовні методичні матеріали стануть корисним підґрунтям у щоденній практичній роботі.

За результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, який проводиться згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 10.11.2016 р. № 1359 та від 19.12.2016 р. № 1564, рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 р. 30 підручникам для 9 класу видавництва «Ранок» надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Розуміючи, що процес ретельного вивчення всіх підручників та оцінки їх якості в умовах обмеженого часу дуже складний, та з метою надання вчителям допомоги щодо ефективної роботи з вибору підручників, пропонуємо ознайомитись із демоверсіями та презентаціями підручників, записами вебінарів, проведеними з авторами підручників видавництва «Ранок».

Для ознайомлення з матеріалами перейдіть за посиланням.