МОН України надсилає для практичного використання в закладах загальної середньої освіти інформаційні матеріали до 5-річчя від початку збройної агресії Російської Федерації проти України, які розроблені Українським інститутом національної памяті. Матеріал призначені для використання на уроках історії України, організації та проведення тематичних виховних годин, зустрічей з учасниками російсько-української війни, волонтерами тощо. Ознайомитись...

З метою вдосконалення професійної майстерності освітян Луганщини Луганський ОІППО продовжує організовувати та проводити проекти професійного розвитку. Нагадуємо, що проект професійного розвитку – це технологія післядипломної педагогічної освіти, яка спрямована на опанування педагогами компетентностей, затребуваних освітньою практикою.

12 грудня 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Використання інноваційних технологій та форм навчання в процесі викладання історії Голокосту» в межах проекту професійного розвитку «Викладання історії голокосту в школі» для учителів історії Луганської області.

29 жовтня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу Новоайдарська школа-гімназія Новоайдарської районної ради Луганської області відбувся тренінг «Реалізація наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» засобами проекту DOCCU» для вчителів природничих дисциплін. Методисти й викладачі Луганського ОІППО − тренери швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» ознайомили педагогів з головними цілями та принципами українсько-швейцарського проекту ОДГ/ОПЛ, навчально-методичними посібниками, які схвалені Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти.