За результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, який проводиться згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 10.11.2016 р. № 1359 та від 19.12.2016 р. № 1564, рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 р. 30 підручникам для 9 класу видавництва «Ранок» надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Розуміючи, що процес ретельного вивчення всіх підручників та оцінки їх якості в умовах обмеженого часу дуже складний, та з метою надання вчителям допомоги щодо ефективної роботи з вибору підручників, пропонуємо ознайомитись із демоверсіями та презентаціями підручників, записами вебінарів, проведеними з авторами підручників видавництва «Ранок».

Для ознайомлення з матеріалами перейдіть за посиланням.

Шановні освітяни! Зараз проходить 2-й етап Конкурсу підручників для 9 класу (з 20 березня по 14 квітня 2017 року), під час якого ви маєте можливість обрати саме той підручник, який підхотить і учням, і вам. Ознайомитись з електронними версіями підручників ви можете на репозитарії за адресою http://www.repository.imzo.gov.ua.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 23.09.2016 № 212С у січні – лютому 2017 року розпочався обласний тур усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

12 січня 2017 року на базі спеціалізованої середньої школи І-ІІІ ступенів №17 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Сєвєродонецька (директор Марина Гладка) було проведено відбірковий етап конкурсу в номінації «Музичне мистецтво», у якому взяли участь: Ірина Бихун, учитель музичного мистецтва середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 м. Сєвєродонецька, Тетяна Карачун, учитель музичного мистецтва комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради Луганської області», Наталія Ходакова, учитель музичного мистецтва Старобільської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2 Старобільської районної ради.