Відповідно до Регіональної програми підвищення кваліфікації вчителів, які реалізують мистецьку галузь у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019, і продовжать навчати учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році на засадах Концепції «Нова українська школа», 15 грудня 2018 року завершилось навчання вчителів початкових класів у Новопсковському районі (відділи освіти Новопсковської РДА та Новопсковської ОТГ) на базі Новопсковського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Новопсковської селищної ради (директор – Григорій Бурьян).

Навчання організоване за ініціативи Луганського ОІППО, підтримки методичного кабінету відділу освіти Новопсковської РДА (завідувач – Ганна Оганезова, методистТетяна Сковородка) та відділу освіти Новопсковської селищної ради (начальник відділу освіти  Ольга Акименко, методист – Наталія Ковальова)

Науково-практичні семінари з мистецтва провели тренери-педагоги: Валентина Мартинова, методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО, та Інна Іванова, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО.

На сьогодні були розроблені основні положення теорії інтеграції в практиці викладання дисциплін художньо-естетичного циклу в Новій українській школі, які були висвітлені перед освітянами Новопсковщини.

Учителі-початківці на семінарських заняттях ознайомились з різнобарвною палітрою форм, методів, прийомів, завдань спрямованих на активізацію образно-асоціативного мислення учнів, формування в них компетентнісної сфери, розвитку творчих здібностей.

Педагогічні працівники початкової школи опановували мистецькі технології, які допоможуть їм у подальшому викладанні інтегрованого курсу «Мистецтво»: малювання акварельними фарбами та кольоровими олівцями, сприймання та інтерпретація мистецтва, художньо-творча діяльність і моделювання інтегрованих уроків.

Наприкінці навчання учасники отримали відповідні сертифікати, які засвідчили готовність педагогів до змін та інноваційної діяльності, гнучкості, постійного професійного розвитку.

З відеорядом мистецьких занять можна ознайомитись за посиланням.