21–22 березня 2019 року на базі Міловської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області відбувся тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для вчителів основної та старшої школи. Підготовка педагогів пройшла в межах реалізації проекту «Безпечна і дружня до дитини школа» в Луганській області.

Захід  провели Світлана Галушко, методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО, й  Оксана Рачок, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО.

Учасники тренінгу мали можливість ознайомитись з основними завданнями проекту, проаналізувати зміст, спрямованість і методи компетентнісного навчання учнів за тренінговим курсом «Життєві навички для активного громадянства».

Під час дводенної роботи педагоги визначили способи впровадження курсу у закладах загальної середньої освіти, провели модельні тренінги, проаналізували зміст курсу з позицій тренера, методиста й учня. Наприкінці навчання 27 освітян отримали сертифікати про участь у тренінгу.