16 травня 2019 року в Луганському ОІППО відбувся науково-практичний семінар «Створення дидактичних матеріалів до занять в програмі MS PowerPoint» для педагогів ЗДО м. Лисичанська, які надіслали запит на проведення семінару.

Зі словами привітання до учасників звернулась Наталія Чумак, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, яка підкреслила актуальність використання ІКТ для створення сучасного розвивального освітнього простору в закладах дошкільної освіти. Вона також зазначила значну роль співпраці Луганського ОІППО із педагогами регіону щодо підвищення їх фахової майстерності у використанні ІК-технологій.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 07 травня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар у форматі вебінару «Створення сучасного розвивального середовища у закладах дошкільної освіти» для педагогів закладів дошкільної освіти Луганської області.

Заступник директора з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Касьянова звернулась із привітальним словом до учасників та висловила особливу вдячність за участь у заході Катерині Крутій, доктору педагогічних наук, професору, професору кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного універсітету ім. Михайла Коцюбинського.

02–03 квітня 2019 року в м. Києві відбулась заключна конференція щодо реалізації проекту «Створюємо освітнє середовище в громадах Донецької і Луганської областей». Мета заходу: обговорення результатів проекту і розробка плану поширення напрацьованих практик.

Делегацію Луганської області очолили методисти кафедри педагогіки та психології Луганского ОІППО Наталія Чумак та Любов Галенко. 30 педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти представили досвід впровадження проекту в своїх регіонах.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО в м. Щастя 28.03.2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясла-садок «Івушка» відбувся обласний науково-практичний семінар «Ефективні прийоми формування національної ідентичності в дітей дошкільного віку» для педагогічних працівників ЗДО.

Учасників заходу привітали методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Катерина Андреєва, завідувач ДНЗ «Івушка» Алла Бахметьєва та методист відділу освіти Новоайдарської РДА Людмила Коваленко.

15 березня 2019 року в межах проведення авторського міжрегіонального семінару-тренінгу за програмою з міжкультурної та громадянської освіти дітей дошкільного віку «Український віночок. Регіон» спеціального інтегрованого курсу «Культура добросусідства» Наталія Чумак, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, поділилась досвідом з педагогами закладів дошкільної освіти Одеської області щодо впровадження курсу в закладах дошкільної освіти Луганщини, ознайомила з методикою «Лялька як персона», репрезентувала інтерактивні методи роботи за курсом «Культура добросусідства».