12 грудня 2017 року відповідно до плану роботи Луганського ОІППО в м. Рубіжному для завідувачів, вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти Луганщини був проведений науково-методичний семінар «Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку як складова загальнолюдської культури».

Із привітанням та вступною промовою виступила Наталія Чумак, методист із дошкільної освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вихователь-методист комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 5 «Любисток» управління освіти Рубіжанської міської ради Юлія Косик познайомила колег з програмою «Афлатот», яка направлена на соціально-фінансову освіту дітей дошкільного віку.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 27 листопада 2017 року в рамках проекту професійного розвитку «Сучасні освітні технології в дошкільному навчальному закладі» відбувся обласний науково-практичний семінар «Інтеграція ІКТ в освітній процес ДНЗ» для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів. Цим семінаром був завершений цикл роботи в ППР.

Методист з дошкільної освіти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак опрацювали тему використання ІКТ у роботі з дітьми дошкільного віку. Під керівництвом Наталії Удовенко, методиста кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО, педагоги створювали блоги та мультимедійні презентації. Педагоги із зацікавленістю прислухались до всіх наданих рекомендацій та вирішували поставленні завдачі.

17 листопада 2017 року на базі Луганського ОІППО відбувся регіональний науково-методичний семінар «Формування комунікативних ініціатив у старших дошкільників засобами театралізованої діяльності в закладах дошкільної освіти» для завідувачів і вихователів ДНЗ, які є експериментальними майданчиками Інституту проблем виховання НАПН України за темою «Формування соціально-комунікативних умінь у старших дошкільників у процесі театралізованої діяльності в ДНЗ».

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 20 жовтня 2017 року в рамках проекту професійного розвитку «Сучасні освітні технології в дошкільному навчальному закладі» відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування фахових компетенцій вихователів щодо впровадження інтерактивних технологій у ДНЗ» для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів.

Робота була направлена на формування в педагогів дошкільних установ мотивації до саморозвитку та самоосвіти, сприяння розвитку креативності та ініціативності в педагогічній діяльності відповідно до сучасних вимог.