11 лютого 2019 року в Луганському ОІППО розпочав свою роботу Міжрегіональний авторський семінар-тренінг з методики роботи за програмою міжкультурної і громадянської освіти «Український віночок» курсу «Культура добросусідства» для педагогів ЗДО Луганської і Харківської областей.

Учасників семінару привітали Ольга Касьянова, координатор упровадження курсу «Культура добросусідства» в Луганській області, заступник директора з наукової роботи ЛОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, наголосивши на актуальності та необхідності впровадження данного наскрізного курсу в закладах освіти.

08 лютого 2019 року в закладі дошкільної освіти № 5 «Любисток» м. Рубіжного закінчився триденний семінар-тренінг  для  трьох дошкільних закладів освіти, які долучились до проекту «Розвиваємо інклюзивне освітнє середовище в дитячих садках Донецької і Луганської областей». Тренерами виступили методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Любов Галенко.

07 лютого 2019 року у закладі дошкільної освіти № 6 «Яблучко» м. Рубіжного продовжився  семінар-тренінг для трьох дошкільних закладів освіти, які долучились до проекту «Розвиваємо інклюзивне освітнє середовище в дитячих садках Донецької і Луганської областей». Тренерами виступили методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Любов Галенко.

З 06 лютого 2019 року у закладі дошкільної освіти № 9 «Дельфін» м. Рубіжного розпочались семінари-тренінги для трьох дошкільних закладів освіти, які долучились до проекту «Розвиваємо інклюзивне освітнє середовище в дитячих садках Донецької і Луганської областей». Тренерами виступили методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Любов Галенко.

У зв’язку з оновленням програми з громадянської та міжкультурної освіти «Культура добросусідства» для закладів дошкільної освіти й початком нового циклу навчання педагогів ЗДО в регіонах України Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» ініціював з 26 січня по 01 лютого 2019 р. у м. Бучі Київської області проведення міжрегіонального семінару-тренінгу з підвищення кваліфікації тренерів курсу «Культура добросусідства».