15 березня 2019 року в межах проведення авторського міжрегіонального семінару-тренінгу за програмою з міжкультурної та громадянської освіти дітей дошкільного віку «Український віночок. Регіон» спеціального інтегрованого курсу «Культура добросусідства» Наталія Чумак, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, поділилась досвідом з педагогами закладів дошкільної освіти Одеської області щодо впровадження курсу в закладах дошкільної освіти Луганщини, ознайомила з методикою «Лялька як персона», репрезентувала інтерактивні методи роботи за курсом «Культура добросусідства».

Педагоги були активними учасниками інтерактивних форм роботи. Вони опрацювали у тренінгових вправах напрям з формування комунікативної компетентності дітей у процесі роботи за програмою «Український віночок. Регіон» і використання Ляльки-персони як інструменту недискримінації, адаптації та соціалізації у спільноті; продемонстрували вправи, які спрямовані на адаптацію дітей та соціалізацію їхніх батьків у новій спільноті.

У кінці заходу учасники висловили подяку тренерам та організаторам заходу за змістовну роботу, професійні тренінги, ігрові вправи, репрезентований досвід регіонів, комфортні умови, дружню емоційну атмосферу і запропонували створити групу спільної міжрегіональної діяльності педагогів з впровадження курсу в закладах дошкільної освіти.