Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО в м. Щастя 28.03.2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясла-садок «Івушка» відбувся обласний науково-практичний семінар «Ефективні прийоми формування національної ідентичності в дітей дошкільного віку» для педагогічних працівників ЗДО.

Учасників заходу привітали методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Катерина Андреєва, завідувач ДНЗ «Івушка» Алла Бахметьєва та методист відділу освіти Новоайдарської РДА Людмила Коваленко.

Захід розпочався з виступу вихованців ДНЗ «Івушка», які підготували для учасників національні вірші, пісні й запальні танці, подарувавши натхненний та позитивний настрій на весь день!

Під час семінару були представлені наступні доповіді:

  • «Інтергація програми «Український віночок. Регіон» сучасного закладу дошкільної освіти» (Наталія Чумак);
  • «Національно-патріотичне виховання в освітньому процесі педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Новоайдарського району. Проектна діяльність як один із засобів роботи педагогів з національно-патріотичного виховання» (Людмила Коваленко);
  • «Напрями національно-патріотичного виховання в різних видах діяльності в умовах закладу» (Раіса Вєкслєр).

Репрезентацію проекту «Я маю право», який був представлений в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» смт Новоайдар, підготувала Віра Щирова.

Окрім того, учасники оцінили виставку дидактичного матеріалу з національно-патріотичного виховання «Україна моя країна».

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері. Під час рефлексії, яку проводили психолог КДНЗ «Зірочка» Ольга Назарова й психолог ДНЗ «Івушка» Олена Брич, усі учасники поділились своїми позитивними емоціями та висловили вдячність за набутий досвід і знання з теми семінару.

Матеріали семінару можна переглянути за посиланням…