3–4 грудня 2018 року в місті  Києві команда Міловської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів вдруге виборола право представляти Луганську область на заключному етапі V Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Команда наполегливо йшла до перемоги та з мізерним відривом від другого місця стала бронзовим призером.

Вітаємо наших переможців: Ольгу Чумак (керівник команди), Євгенія Радченко (капітан команди), Вадима Моргунова, Ірину Хрипко, Аліну Кириченко, Маріне Бароян. Бажаємо учням нових звершень і перемог!

На виконання Указів Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу Департаменту освіти і науки ЛОДА від 26 листопада 2018р. № 243 у Луганській області провели І–ІІІ етапи ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У жовтні–листопаді 2018 року відбувся перший (шкільний) етап міжнародних конкурсів, у якому брали участь близько 22 тисяч учнів 3–11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти.