Учасники олімпіади

В олімпіаді з екології беруть участь учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які стали переможцями попереднього етапу змагань. 

Структура олімпіади

ІІІ етап олімпіади складається з двох турів: теоретичного та практичного. Для проведення олімпіади необхідно виділити щонайменше два дні.

Реалiзуючи iдeї та принципи, закладенi у Всесвiтнiй програмi освіти в сферi з прав людини (прийнята ООН у 2004 р.) та Нацiональнiй стратегiї з прав людини (Указ Президента України №501/2015), Освiтнiй Дiм прав людини в Чернiговi у партнерствi з Мiнiстерством освiти i науки України, Мiнiстерством юстицiї України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Українською Гельсiнською Спiлкою з прав людини проводять: 

  • Всеукраїнський конкурс учнiвських есе «Права людини крiзь призму сучасності»;
  • Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (урокiв та вйховних заходiв). Детальніше...

До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини,  Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».