19 березня 2018 року  в  Луганському   обласному   інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся педагогічний брифінг «Від ідеї освітнього проекту «На крилах успіху» – до його реалізації» для методистів міських (районних) методичних кабінетів (центрів), які відповідають за початкову освіту, заступників директорів, учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Луганської області.

Учасників брифінгу привітала Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи ЛОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, яка наголосила на тому, що робота початкової школи наступного року залежить від того, як учителі підготуються до змін. Тому ЛОІППО допомагатиме та всіляко сприятиме педагогам, щоб вони впевнено бралися за реформацію освітнього процесу. Також  проректор ЛОІППО повідомила, що цей захід є лише початком цілої серії майстер-класів, підготовчих курсів і тренінгів, у яких педагоги зможуть узяти участь.

15 березня 2018 року відбулася Всеукраїнська нарада тренерів з питань упровадження Державного стандарту початкової освіти (м. Київ, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»).

Учасниками наради від Луганського ОІППО стали тренери Нової української школи – працівники кафедри педагогіки та психології Наталія Ларіонова, кандидат педагогічних наук, доцент, методисти Оксана Рачок та Наталія Столбун, які представляли кращі практики й виклики підготовки педагогів до реформування початкової освіти в нашому регіоні.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 16 березня 2018 року розпочав роботу проект професійного розвитку «Шкільна бібліотека як осередок формування в учнів медіаграмотності» для шкільних бібліотекарів. У першому модулі проекту участь узяли представники закладів освіти міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Новоайдарського, Білокуракінського, Біловодського, Кремінського, Старобільського районів Луганської області.

З учасниками проекту працювала Олена Бурім, старший викладач кафедри управління освітою Луганського ОІППО.

15 березня 2018 року в м. Кремінній на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування психологічної культури школярів в умовах реформи освіти в України» для керівників експериментальних закладів освіти всеукраїнського та регіонального рівнів, практичних психологів. Під час семінару педагогічний колектив школи представив результати дослідницько-експериментальної роботи за темою «Психолого-педагогічні умови розвитку психологічної культури школярів у навчально-виховному процесі ЗНЗ». Наукове керівництво здійснюється завідувачем кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, кандидатом психологічних наук Оксаною Пагавою.

У рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в україні – DOCCU» 14 березня 2018 року на базі Троїцької гімназії Троїцької районної ради відбувся семінар-тренінг під керівництвом майстер-тренера проекту, методиста кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Надії Лисенко.