Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 13 грудня 2017 року відбувся заключний етап проекту професійного розвитку для вчителів правознавства «Формування навичок критичного мислення на уроках правознавства».

З темою практичного застосування технологій розвитку критичного мислення на уроках правознавства в діяльності вчителя ознайомила присутніх завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Ірина Хайло. На практиці вчителі навчилися  різним прийомам формування критичного мислення. Ці навички допоможуть їм на уроках навчити учнів самостійно аналізувати нормативно-правові акти, встановлювати логічні звʼязки між подіями та явищами, вирішувати аналітичні операції, оцінювати джерело з позицій обʼєктивності тощо.

12 грудня 2017 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Реалізація соціальних проектів у діяльності освітнього закладу» в межах регіонального проекту «Опорна школа – центр громадського життя» для керівників та педагогів опорних шкіл Луганської області.

Проект реалізується Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ» громадського об’єднання «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»). Учасниками проекту стали шість опорних шкіл Луганської області.

12 грудня 2017 року відповідно до плану роботи Луганського ОІППО в м. Рубіжному для завідувачів, вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти Луганщини був проведений науково-методичний семінар «Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку як складова загальнолюдської культури».

Із привітанням та вступною промовою виступила Наталія Чумак, методист із дошкільної освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вихователь-методист комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 5 «Любисток» управління освіти Рубіжанської міської ради Юлія Косик познайомила колег з програмою «Афлатот», яка направлена на соціально-фінансову освіту дітей дошкільного віку.

08 грудня 2017 року методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Олена Проніна взяла участь і виступила з доповіддю на круглому столі «Ознайомлення з досвідом викладання предметів духовно-морального спрямування в освітніх закладах», який відбувся в м. Сватове. У заході взяли участь представники різних релігійних організацій, методисти КУ «Сватівський районний методичний кабінет», представники відділу культури Сватівської районної ради, учителі, які викладають предмети духовно-морального спрямування.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2017 рік за підсумками дослідно-експериментальної роботи 06 грудня на базі КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня - гімназія» Сватівської районної ради Луганської області відбувся обласний науково-практичний семінар для експериментальних закладів загальної середньої освіти Луганської області «Науково-методичний супровід творчої діяльності учнів та вчителів у системі особистісно орієнтованого навчання та виховання».